Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CD32 gamesy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CD32 gamesy

    zdravi,

    rad bych se zeptal na nazor. jako clovek, ktery diky whdload muze poustet klasicke, CD32 i CDTV hry, ktere CD32 hry bych mel rozhodne nemel opomenout? (oproti klasickym verzim, nechce se mi vse zkouset a porovnavat). je pravdou, ze casto byla CD32 verze jen cista amiga hra prcla na CD?
    Naposledy upravil Nooly; 16.10.2008, 13:58:22.

    #2
    Simon the Sorcerer je oproti disketové verzi celý namluvený. A takový Alien Breed Tower Assault obsahuje úžasné intro a outro. Je podle mě s podivem, že ho holá 020 jen s čipkou dokáže tak plynule přehrát.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
      Je pravdou, ze casto byla CD32 verze jen cista amiga hra prcla na CD?
      Je, z nekterych CD je vyuzito treba 1 MB mista, celkem komicke.

      Komentovat


        #4
        Velmi často je CD zaplněno Audio tracky a výsledný zvukový mix je potom o třídu lepší.
        reKTor
        Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
          Je podle mě s podivem, že ho holá 020 jen s čipkou dokáže tak plynule přehrát.
          Nema prave CD32 oproti A1200 nejaky chip navyse, ktory ma aj A4000 a mal by napomahat prave multimedialnym veciam...? Alebo si to pletiem?
          ???

          Komentovat


            #6
            Tak jestli se nepletu, tak CD32 má navíc pouze akiko chip, který se stará tuším o ovládání (myslím joypadem) a měl by umět urychlit c2p rutiny, ale ten rozhodně A4000 nemá.
            Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
            (
            WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
              Tak jestli se nepletu, tak CD32 má navíc pouze akiko chip, který se stará tuším o ovládání (myslím joypadem) a měl by umět urychlit c2p rutiny, ale ten rozhodně A4000 nemá.
              Viz taky encyklopedie:

              Čip Akiko má na starost čtení z CD-ROM, sériové porty a konverzi chunky pixelů na double diffusion pixely (bitplany) použitím komplexní souhry registrů a nahrazuje některé funkce čipů Gary a Gayle. Tak mohou být tyto operace prováděny stejně rychle, jak centrální řídící jednotka dokáže číst a zapisovat data.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Mne sa zda, ze som niekde pocul, ze ho ma CD32 a A4000, ale urcite to nechcem tvrdit, lebo sa mi to len tak mari...
                ???

                Komentovat


                  #9
                  Hra Flink je only CD32 a stojí opravdu za to, pak verze Disposable Hero je jiná, tedy hlavně v úžasné muzice, Gunship 2000 je díky Akiko čipu úžasně rychlý, Liberation je kompletně namluvené, je pravda, že vše to je tak nějak jen o lepší muzice, nebo mluveném slovu a nebo krásném demu. Viz Tower Assault, kdysi v jednom časáku napsal autor recenze, že by se na to klidně mohl dívat po tolevizních novinách jako na hlavní pořad..být to delší. Měl pravdu, nic lepšího se opravdu neudělalo. Only CD32 her je jako šafránu a proto se konzole pohřbila, díky Akiko měla před sebou velkou budoucnost..mimochodem verze Wing Commandera pro CD32 je opravdu ale opravdu silně hratelná..vím to, mám doma a dohrál jsem

                  Komentovat


                    #10
                    Treba Roadkill ma taky paradni intro, Microcosm je CD32 hra. Asi vse jde hrat i na Amize s CD-ROM mechanikou a na CD32 hry existuje WHDLoad pro problemove hry. Musim ale rict, ze Amiga CD32 ma sve kouzlo.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      Teď jsem se koukal na Aukro a je tam pár CD32 gamesek a tak mi padlo oko na Rise of the Robots, v CD32 verzi, s demíčkama a Hudbou od Briana Maye z Queen se jedná také o celkem slušný výtvor, no a hratelnost, já to hrál a bavilo mně to a vypadalo to po grafické stránce skvěle...joo a teď jsem si vzpoměl ještě na Subwar v CD32 verzi, taky slušnej výtvor.

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                        Mne sa zda, ze som niekde pocul, ze ho ma CD32 a A4000, ale urcite to nechcem tvrdit, lebo sa mi to len tak mari...
                        A4000 ho opravdu neměla.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          A4000 ji neměla určitě, jen ho mohla emulovat.

                          Komentovat


                            #14
                            Tak Akiko se dal emulovat i na A1200 nějakým emulátorem, pokud se nepletu?
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              Myslím, že tady nejde o emulaci ale srovnatelnost výkonu a tu mohl poskytnout až 040 procesor, tedy pokud ta A1200 měla turbínu s 040, tak zcela jistě

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X