Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Battle for Wesnoth na A4k

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Battle for Wesnoth na A4k

    LHA archiv som rozbalil na ramdisk. Dal som si to prekopirovat na HDD, ale niekolko suborov ma prilis dlhe nazvy, takze na HDD to nejde (mam sice PFS, ale mam nastavenu standartnu dlzku suborov). Skusil som to spustit z ramdisku a nic. Po malej uprave scriptu a nastaveni atributu na exe subore som to spustil a hotovo = software failure. Skusil som este spustit priamo bin subor bez scrpitu, tam mi aspon vypisal, ze nemoze otvorit bsdsocket.library V3 a software failure. Takze taketo kompilacie nech si ARTI necha...
    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    Komentovat


      #17
      O: Battle for Wesnoth na A4k

      Tu hru mam rad od prvnich verzi, ale na ty novejsi jsem se vubec nekoukal. Tak jako tak jsem si rikal, ze to musi na oturbene Amize jet v pohode, byt ne v hiresu, jenze to je asi spis dane programovacim frameworkem, ne realnou narocnosti funkci (imho). I tak, kdyby to jelo na 060 snesitelne, sel bych do toho.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        O: Battle for Wesnoth na A4k

        Ja uz to psal nahore, ale nejede mi to slusne ani na PPC.

        Komentovat


          #19
          O: Battle for Wesnoth na A4k

          Ajo, to jsem prehlidl. Well, jakou mame na Amize alternativu vlastne? Hexovou fantasy strategii?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #20
            O: Battle for Wesnoth na A4k

            Nasiel som aj video, kde sa to niekomu podarilo spustit, ale rychlost na 060/60 je uboha. Neviem naco robi take porty...

            System: - Amiga1200- Blizzard PPC 603e (68060 @60Mhz)- BVision RTG Graphics Card (Resolution: 1024x768)- 128 MB RAM- IBM DataTraveller HardDriveOS:- AmigaOS ...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #21
              O: Battle for Wesnoth na A4k

              Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
              Nasiel som aj video, kde sa to niekomu podarilo spustit, ale rychlost na 060/60 je uboha. Neviem naco robi take porty...

              https://www.youtube.com/watch?v=-hPf2VqzoDA
              Diky za video - z prispevkov som mal dojem ze sa jedna o klon warcraft3 Je to pri tom obycajne 2d, teda kto vie kde sa ten vykon straca - mozno to emuluje linux na pozadi

              Komentovat


                #22
                O: Battle for Wesnoth na A4k

                To je přesně čeho jsem se obával, že díky násobnému výkonu se budou dělat takovéhle konverze, že i na Vampíru to pak bude sotva hratelné. Od 2D hry bych očekával minimálně hratelnost na 060 a na Vampíru pak luxusní možnosti třeba vyššího rozlišení apod...
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  O: Battle for Wesnoth na A4k

                  naprostá katastrofa na to, že je to celkem sračka hra
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    #24
                    O: Battle for Wesnoth na A4k

                    Erm, proc je to sracka? Zrovna jsem si nainstalil nejnovejsi verzi na Ubuntu a prijde mi to jako super strategie porad.
                    Ta rychlost na 060 je asi dana SDL, to neni optimalizovane ani smykem pro Amigu, spis perlicka.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #25
                      O: Battle for Wesnoth na A4k

                      Herně ujde (i když žádná sláva), myslel jsem ale co se grafiky (a potažmo HW nároků) týče

                      Kurvá, to je snad jasný, že jak to neni z amigy, tak je to sračka
                      Naposledy upravil kunilingus; 29.03.2017, 13:01:40.
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat


                        #26
                        O: Battle for Wesnoth na A4k

                        toto by chcelo Vampire a viac pamate
                        --------------------------------------------------
                        A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X