Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jak rozeběhat DUNE2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    zřejmě slušnej oddíl no
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #17
      jop Amiga Chvojkovice Brod
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #18
        Já taky s výpadkama zvuku problémy neměl. Každopádně pokud někdo používá často WinUAE (jako třeba já ) tak se mi zdá nejrozumnější udělat si instalační disk Workbenche a dosový hry hrát z něj. Nějak nechápu jakej význam by měl ten whdload pro hry co maj instalaci.
        Já mam 2 "systémový" filedisky a jeden s hrama a programama. Zvolim konfiguraci co najede do WB na AGA nebo Picasso 96 a hadr "Pracovní" je vždycky jako DH1, občas totiž něco (třeba Sceneryanimator) nesnáší "grafickou kartu"
        Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

        Komentovat


          #19
          Měl jsem 2 originálky D2, původní (tu mám stále) a od Hit Squadu, obě verze byly v podstatě totožné, pro A500 až A4000, byly na 4 disketách a obsahovaly vlastní instalátor na HDD.

          BTW vím, že je to rypárna, ale není lepší hrát dunu prostě na Amize? WinUAE jsem v životě nezkusil a ani nezkusím. A v každym připadku, jak řikal náš štajgr, hrat D2 na Amize je superiorni atmosfera, bo o to snad de do cipa, nu ni?
          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
            hrat D2 na Amize je superiorni atmosfera, bo o to snad de do cipa, nu ni?
            nu ji taky pařím vše na amče WINUAE, pustím max kvůli nějakýmu testu
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #21
              Co ja vim tak plna Dune 2 s intrem byla na 6ti dosovejch disketach a instalace na HDD spocivala jen v tom jejich obsah skopirovat do jednoho diru a necim spustit.
              Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

              Komentovat


                #22
                Ja si pamatam 5 diskiet a na piatej bol instalator.
                ???

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                  Ja si pamatam 5 diskiet a na piatej bol instalator.
                  Jo, no ta 6 byl mozna jen savedisk...
                  Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                  Komentovat


                    #24
                    Tak já to tedy rozseknu
                    Přiložené soubory
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Jak rozeběhat DUNE2

                      Kedze Duna bola DOsacka gamesa, hned ako som ju siel prvy krat mastit na mojej novej A1200, kedze to prehadzovanie diskiet je neskutocne otravne, urobil som to jednoducho - nakopcil som vtedy obsah diskiet do adresarov v ramdisku, 2MB chip bolo dost aj na prevadzku OS, a napisal som prislusne assigny:

                      assign nazov_diskety cesta_k_suborom_v_ram

                      a makalo to paradne

                      cize to iste treba urobit na hard disk
                      --------------------------------------------------
                      A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                      Komentovat


                        #26
                        O: Jak rozeběhat DUNE2

                        Jako nechci Ti do toho kecat, ale reaguješ na pět let starý příspěvek...
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #27
                          O: Jak rozeběhat DUNE2

                          smile

                          nevadi, ved sa najdu ludia co si to citaju aj teraz
                          --------------------------------------------------
                          A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                          Komentovat


                            #28
                            O: Jak rozeběhat DUNE2

                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X