Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co prvního jste na Amize viděli?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    tusim, ze to byl desert dream...

    Komentovat


      #17
      Test Drive

      Komentovat


        #18
        Někde kolem roku 1991-2 jsem viděl na Amize 500 (tuším) poprvé Street Fighter 2. Nikdy na to nezapomenu .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #19
          Workbench1.3 a potom Pirates. V prvni chvili jsem neveril, ze zvuk splouchajiciho more a kvakani racku jde z pocitace. Byl jsem nadseny...
          reKTor
          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

          Komentovat


            #20
            nejake dema a Shadow of the Beast proste parada

            Komentovat


              #21
              Ahoj, ja videl jako prvni vec Lost Patrol, u kamose na A500 (taky to pak byla umyslne prvni vec na moji A500+ kterou jsem pak dostal od rodicu a po mnoha letech pak prvni vec kterou jsem spustil na me soucasne A500+ a taky jen tak mimochodem prave na tomhle pocitaci a v tehle hre jsem poprve videl zdigitalizovany pas filmu, pozdeji jsem se dozvedel ze je to z Cety). Jinak jsem byl nadseny z her jako Shadow of the Beast II nebo Hostages, Prince of Persia, nejaka F1 ktere jsem u nej videl.. pamatuji si matne i na letecky simulator. Proste jsem nemohl uverit tem animacim, barvam a zvukum ktere se z toho monitoru lynuly... byl to rozdil oproti memu ZX Spectrum +, proste nadhera.
              Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

              Komentovat


                #22
                Another World, Shadow of the Beast a Turrican u kamose na A500. Pak jsem Amigu musel mit doma za kazdou cenu.
                A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                Komentovat


                  #23
                  Na návštěvě u kámoše mi ukázal Barbara, ale na monochromu, bylo to celé zelené a celkem mi to nic neřeklo, řekl mi že druhý kámoš svoji A500 valí přes TV a má vše barevně, tak jsem se šel kouknout. Druhý kámoš spustil Ooops Up a já ihned onemocněl touhou po Amize, jako bych dostal svou první dávku pervitinu... od té doby mám tendenci všechno kulaté neustále rozdělovat na menší kuličky...
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #24
                    Já osobně jsem viděl nejprve články a obrázky v herních časopisech, pak jsem si nechal A 500 dovézt z Rakouska a pustil si Bestii dvojku a byl jsem hotovej

                    Komentovat


                      #25
                      No, takže jako první jsem asi viděl Lost Patro, Lostuse, Hostages, pak to byli tri notoricky známé moduly a Protracker, Deluxe Paint včetně rozdělaného obrázku Arnie u Tomby/Bohema.

                      Následně pak to bylo Gods, Persian Gulf Inferno, F15 II, Damocles...

                      Komentovat


                        #26
                        Tuším někdy v roce 1987 nebo 88 na A500 Shadow od the Beast - u kamaráda jehož otec byl šífák . Ukazoval mi ještě nějaké další hry, ale na ty už si nepamatuju. Oproti Chuckie Egg na černobílé televizi v počítačovém kroužku to byl pořádný kvalitativní skok

                        Od té doby jsem chtěl amigu, i když to bylo samozřejmě nereálné přání. Nakonec jsem se k ní dostal až tuším v roce 1992, oklikou přes Didaktik M. Byla těžce vydřená, padlo na ní několik měsíčních prázdninových brigád v lese. Rodičům jsem ještě pár let potom splácel půjčku, protože místo A500+ jsem si nakonec něco půjčil a koupil rovnou A1200 - druhá co se v Děčíně prodala .
                        Naposledy upravil Papik; 19.12.2008, 14:15:49.

                        Komentovat


                          #27
                          Ja si nepamatuji, co bylo vcera. Takze fakt nevim. Dokonce si ani nepamatuji, kdy jsem ji vlastne koupil. Celkem me to mrzi, mozna si zacnu psat denicek ...

                          Komentovat


                            #28
                            U kámoše jsem prvně viděl na amize 500 Goblins, Desert Strike a Tearaway Thomas... no a pak jsem rok šetřil
                            Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                            Komentovat


                              #29
                              Pamatuju si - ten kluk, u kterýho jsem poprvé viděl Amigu 500, jí pak prodával jinýmu spolužákovi a kupoval si A600. A ten spolužák mu v půl šestý ráno volal domů na pevnou linku, vzala to matka, nechal toho kámoše vzbudit a ještě rozespalýho se ho ptal:

                              "Ahoj, tady Jirka, prosimtě jak se v Gods berou klíče?"
                              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                              Komentovat


                                #30
                                Mortal Kombat, Gods, Lion Heart, stara Galaga a hafo dem
                                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X