Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co prvního jste na Amize viděli?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Co prvního jste na Amize viděli?

    Dune 3 je variace hry typu Cervi pro vice hracu najednou. Taky jsme to porad hrali. Dokonce na Bytefestu 2012 se ukazal autor teto hry a hrali jsem to na projektoru.
    I love Amiga

    Komentovat


      #62
      O: Co prvního jste na Amize viděli?

      Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
      Prva, ale uplne ze prva vec, ktoru som videl na Amige, sa volala STAG EXTRA. Nemienim tu vysvetlovat, co to bolo zac - kto to pozna, chape
      Z hier to bola tusim Elvira 2, pretoze som ju prave vtedy hral na C64 a kamos s A500+ chcel zamachrovat. Z mojich komentarov ("To vyzera ako fotka!" alebo "Tam je normalne bijuce srdce, ja tam mam len taku ciarku!") musel mat celkom srandu Ked som si neskor vymodlikal A1200 som sa skoro rozplakal, ked som zistil, ze na nej Elviry nefunguju. Pomohol az dalsi znamy, ktory mi pozical Kickstart 1.3 na diskete.
      Teda Wolfusi, STAG EXTRA jo...?


      No tě péro....


      )

      Komentovat


        #63
        O: Co prvního jste na Amize viděli?

        to doslova :
        Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
        Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

        Komentovat


          #64
          O: Co prvního jste na Amize viděli?

          Ta duna3 byla hrozná prdel, od tý doby jsme pak pořád hledali další hry pro víc hráčů, ale co se zábavy týče, srovnatelný už byli jen Flyers a pak takový to vytlačování autíček ze zemenšujícího se kruhu, na jejíž jméno si teď z fleku nevzpomenu.. a pak samozřejme kooperativní ugh
          Naposledy upravil Host; 06.03.2013, 07:56:09.

          Komentovat


            #65
            O: Co prvního jste na Amize viděli?

            Ty autíčka jsou Knockout 2. Na Praseparty taky vděčná hra.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #66
              O: Co prvního jste na Amize viděli?

              Jó, to je vončo!

              Komentovat


                #67
                O: Co prvního jste na Amize viděli?

                Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
                Ta duna3 byla hrozná prdel, od tý doby jsme pak pořád hledali další hry pro víc hráčů, ale co se zábavy týče, srovnatelný už byli jen Flyers a pak takový to vytlačování autíček ze zemenšujícího se kruhu, na jejíž jméno si teď z fleku nevzpomenu.. a pak samozřejme kooperativní ugh
                vytlacovani auticek je stupidita, podstatne zabavnejsi byl Dynablaster ve 4 lidech...

                Komentovat


                  #68
                  O: Co prvního jste na Amize viděli?

                  Kedysi som mal nejaky klon Dynablastera, hravali sme ho vo stvorici a ako podmaz tam hrala dokola skladba "Abraka dabra Open sesame" od Leela K. Nemate ho niekto ?
                  A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                  Komentovat


                    #69
                    Autorem citovaného textu je rok Přejít na původní příspěvek
                    Kedysi som mal nejaky klon Dynablastera, hravali sme ho vo stvorici a ako podmaz tam hrala dokola skladba "Abraka dabra Open sesame" od Leela K. Nemate ho niekto ?

                    Že by bombastický Master Blaster?
                    ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                    Komentovat


                      #70
                      O: Co prvního jste na Amize viděli?

                      Tak prve co som na Amige videl bola animacia vlozenia diskety z kickstartu 3.0. To trvalo tyzden, lebo som k nej nemal ziaden soft. Dalsi tyzden uz na nej bezal dokola Mortal Kombat a Desert Dream.
                      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                      Komentovat


                        #71
                        O: Co prvního jste na Amize viděli?

                        Indianapolis 500, zvuk + grafika = chvilkový orgasmus

                        Komentovat


                          #72
                          O: Co prvního jste na Amize viděli?

                          Mojí úplně první hrou byla myslím Galaga Deluxe

                          Komentovat


                            #73
                            O: Co prvního jste na Amize viděli?

                            Tak uplne prvni vec co jsem videl byl Workbench. A moje prvni hra byla Terminator 2 (https://hol.abime.net/1343). A musim rict bohuzel. Jako dneska si totiz pamatuju, ze kdyz jsem v nemecku kupoval Amigu 600 tak jsem si vybiral mezi nim a hrou Premiere (https://hol.abime.net/1143). Vetsi znamost filmu vyhrala...
                            Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

                            Komentovat


                              #74
                              O: Co prvního jste na Amize viděli?

                              Autorem citovaného textu je zet Přejít na původní příspěvek
                              Tak uplne prvni vec co jsem videl byl Workbench. A moje prvni hra byla Terminator 2 (https://hol.abime.net/1343). A musim rict bohuzel. Jako dneska si totiz pamatuju, ze kdyz jsem v nemecku kupoval Amigu 600 tak jsem si vybiral mezi nim a hrou Premiere (https://hol.abime.net/1143). Vetsi znamost filmu vyhrala...
                              No jo, tak hlavně že jsi pak na Amigu ihned nezanevřel
                              Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                              Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                              Komentovat


                                #75
                                O: Co prvního jste na Amize viděli?

                                První věc, kterou jsem na AMize viděl byl Barbarian, a to ještě na zelené chromatické obrazovce, ale první hra, kterou jsem si vyzkoušel a ihned se stal na Amči závislý jak negr na ckracku byla geniální joystikovka Ooops Up, ty koule jsem miloval....a fukční originálku mám ve své sbírce..
                                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X