Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co prvního jste na Amize viděli?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Co prvního jste na Amize viděli?

    Co prvniho jste na Amize vubec kdo videl? Nejen hry, ale cokoliv.

    Me v roce cca 1990-91 ukazal starsi spoluzak na A500 demo Bacteria, pak Beach Voley, Beast 1 a North & South (asi v tomhle poradi). Tim jsem Amize propadl. Mimochodem jsme pak tomu cloveku po zbytek prumyslovky rikali Amiga.

    #2
    Já úplně poprvé na A500 u bratranců viděl Indianapolis 500. Doma jsem měl tehdy Didaktik M a když jsem slyšel stereo zvuk a grafiku nesrovnatelné z bzučením Didouše, tak jsem nechtěl domů
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      No presne. Ja mel zase gumaka. O tom co Amiga umi jsem predstavu mel, ale stejne jsem byl uplne mimo.

      Komentovat


        #4
        Už ani nevím ale tak něco určitě...
        Beast,Pinball,atd...
        Naposledy upravil oldrick; 20.11.2008, 12:34:12.
        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
        WHDload reg.Oldrick.lha

        Komentovat


          #5
          Prvu hru na Amige (bola to A500) som videl IK+ a ta ma dostala. Sice aj verzia pre Commodore 64, ktoru som dovtedy hraval, je vyborna, ale amigacka je proste uplne super a odvtedy som vedel, ze Amigu musim mat
          Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

          Komentovat


            #6
            No prva vec na Amige bolo STATE OF THE ART (to som jediny?).Potom Chaos Engine, Lemmings a Elvira 2 a uz som to mal zratane...
            ???

            Komentovat


              #7
              Dungeon Master II.
              reKTor
              Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                Prvu hru na Amige (bola to A500) som videl IK+ a ta ma dostala. Sice aj verzia pre Commodore 64, ktoru som dovtedy hraval, je vyborna, ale amigacka je proste uplne super a odvtedy som vedel, ze Amigu musim mat
                IK+ byla jednou z prvních her, kterou jsem hrál na emulátoru. Taky si pamatuju na intro z Full Contactu a písničku z Cannon Fodderu. To jsem jenom čuměl a nechápal, jak jsem mohl prodat obě Amigy

                Autorem citovaného textu je reKTor Přejít na původní příspěvek
                Dungeon Master II.
                V Commodore Useru mu dali 59%, že to je bohužel jen pro ostřílené hráče Dobrý, co?
                You are aware, Emperor, that we have grown weary of your games.

                Komentovat


                  #9
                  Téma rozděleno.

                  Já první viděl Gods, na ČB televizi a A500. Málem jsem upad.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    Já viděl poprvé Chaos Engine na CD32. Rozhodoval jsem se tenkrát co koupit, jestli Segu Mega Drive, nebo Amigu CD32. Amiga jasně vyhrála.
                    A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

                    Komentovat


                      #11
                      Já viděl poprvé u kámoše Cannon Fodder, North & South, Turrican, Sensible Soccer a Elvira... byl to mazec... a od té doby jsem měl Amigu stále v hlavě. Tak jsem si ji konečně na stará kolena musel pořídit... Holt už zase dětinštím
                      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                      A600 HD,
                      2MB Chip, Fúria EC020 inside

                      Komentovat


                        #12
                        na A500 dungeon of avalon
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #13
                          Já u kámoše na A600 Powermongera, Street Fightera, Syndicate a hlavně Cannon Foddera. Při zpívaném intru jsem ho podezíral, že jde zpěv z magiče.
                          A tímto jsem odsunul svého milovaného Didaktika a jal se shánět Amigu..
                          A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                          Komentovat


                            #14
                            Nas profak matematiky doniesol Amigu 500 do ucebne IT v roku 1989 a skoro som sa posral co je to za stroj. Prva hra bola IK+,SW DigiPaint a Fantavision.
                            Od vtedy som nespaval a a vlastnu A500 som nadobudol 1992
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              U kamaráda na A500+ nejdřív asi 10 sekund workbench, pak restart a Agony. Ale první k čemu mně pustil byl Lotus a později odpoledne Simcity (chtěl se tak trochu vytáhnout, protože obě hry byly i na spectru). Bylo to někdy na podzim roku 1991.
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X