Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co prvního jste na Amize viděli?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Co prvního jste na Amize viděli?

    To ja jsem mel prvni setkani s Amigou na prelomu 80 a 90 let,kdy jeste existovali burzy a pro Amigu jsme s tatikem jesli do na gieldu komputerovou do polska.Privezli jsme si ji domu a zjsitili,ze nam nepojede,nemeli jsme TV modulator.Nastesti tehdy existoval u nas pan Mojzisek a jeho Javosoft (jestli se nepletu) a na druhy den po tel. domluve jsme si jeli pro modulator a nejake diskety prvni hra kterou jsem tehdy videl byla Prince of Persia 1 a byl jsem z ni uneseny.Predtim jak rikate jsme byli zvykli na Atarka,ZX spectrumy,C64 a byl to velky skok.Druha hra,kterou jsme s brachou hrali,byl North & South a po nem to byli Lotus I. Od te doby jsem chodil kousek od nas pro nove parby a taky kazdou sobotu na burzu.Joo to byli casy
    Commodore :C64,Amiga 500,Amiga1200 s CF 4GB Kingston,Sony : PS1,PS2,Nintendo: Wii,2DS,3DS,Sega MegaDrive,Atari 800XE,Didaktic Gama

    Komentovat


      #92
      O: Co prvního jste na Amize viděli?

      Nevpomeneš si jak se menoval ten kluk, co tehdy bydlel kousek od vás za mostem (asi na Sirotčí), nosil brejle... Burza ve Vítkovicích byla velká událost a to i včetně toho zátahu PČR nakonec
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #93
        O: Co prvního jste na Amize viděli?

        jj,to byla, a u toho zatahu jsem taky byl,nastesti pro me jsem nic neprodaval
        Naposledy upravil alfonzo78; 02.03.2015, 22:42:35.
        Commodore :C64,Amiga 500,Amiga1200 s CF 4GB Kingston,Sony : PS1,PS2,Nintendo: Wii,2DS,3DS,Sega MegaDrive,Atari 800XE,Didaktic Gama

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X