Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SAM440ep

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    nechápu jaký poplatek za PP, ten je právě jako jeden z mála bankovních operací bez jakýchkoliv poplatků
    pokud jsem to dobře pochopil tak tady lze stále objednat plnou verzi sam440ep nebo vyplnit formulář, kde napíšete o co máte konkrétně zájem, jen škoda, že už nejsou ty verze na 533MHz, za 299€ to byla super cena a myslím, že by to plně dostačovalo
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #17
      Vesalia má poplatek za paypal. Mají nějakou profi verzi a tam už se platí za přijaté platby. Takže ti to vesele připočtou.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #18
        nemusí mít ani profi, poplatek se platí vždy
        A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
          nechápu jaký poplatek za PP, ten je právě jako jeden z mála bankovních operací bez jakýchkoliv poplatků
          Za paypal běžně platíš jako za jakoukoliv platbu kartou. Ovšem pokud na paypalový účet peníze přijímáš, paypal ti z toho strhne nějaký to procento z částky.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #20
            Já myslim že platba kartou je právě pro kupujícího zdarma, jen má PayPal mírně vyšší kurz při převodu na Kč...
            Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
            (
            WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

            Komentovat


              #21
              Je to přesně jak řiká předseda.

              Včera jsem zrovna shodou okolností posílal zkusmo známýmu 10,- Kč na paypal účet. Stálo ho to zmíněných 10,- Kč + 5,4% z poslaný částky. A mě poplatek za platbu kartou.
              A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
                Já myslim že platba kartou je právě pro kupujícího zdarma, jen má PayPal mírně vyšší kurz při převodu na Kč...
                Kurzy jsou v pohodě, měsíčně udělám několik transakcí na ebay a platím jedina přez PayPal... např. včera jsem platil při převodním kurzu 30,9Kč/1libra a kurz ČSOB a KB je rovných 31Kč/1libra. Takže spíš to vychází ještě lépe. A ještě jsem se nesetkal, že by mi někdo připočítal svůj poplatek. Na druhou stranu, ale nevím jak se chová v tomto případě Vesalia. Ale při obchodech Kanada, Austrálie, USA, Nizozemí, Anglie, vždy za dobře

                Ale souhlasím s tím, že za příjem se poplatek platí stejně jako když si obchodník strhne platbu z karty platí 3-10% podle nasmlouvaných podmínek. Takže se pak nedivte, když vám za dražší věci v menším obchodě nebudou chtít vzít kartu. Když žijou v rozpětí 3-20% marže a banka jim z toho 3-10% uloupne. Takže koupíte komp za 30 tisíc a banka při platbě kartou zblajzne za nic 900Kč při nejnižší sazbě 3%.
                Naposledy upravil CodEx; 02.12.2008, 22:19:27.
                A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                A600 HD,
                2MB Chip, Fúria EC020 inside

                Komentovat


                  #23
                  Když jsem kdysi dělal hromadné objednávky z vesalie, platby nad 10 tisíc jsem platil z komerční banky europlatbou. Poplatek byl jen cca 180 Kč, což je docela únosné.
                  Pokud budete samantu kupovat na vesalii, počítal bych, že přijde spíš až po vánocích. Už je dost pozdě...
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #24
                    Zajimalo by me, co na tom budete provozovat za aplikace. Je mozne, aby pripadni zajemci napsali nejake info, na co to maji? Neberte to jako provokaci, jsem majitelem A1200. Vyvoj se v tomto smeru u me zastavil pred 12-ti roky.
                    Naposledy upravil uunek; 02.12.2008, 23:20:36.

                    Komentovat


                      #25
                      No a pre platbu do Nemecka konkretne Vesalia pouzival nie PayPal ale PayPay, peniaze posielam priamo na cislo uctu Vesalia a bez poplatku pripisanu platbu.
                      Overoval som si to na hotline PayPay kde mi tu to informaciu potvrdili a mal som si to moznost aj potvrdit v praxi. Jedine co platim tak 1$ za odoslatu platbu.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #26
                        Tohle musím uvést na pravou míru. Vesalia, pokud platíte PayPalem vám přiúčtuje poplatek na který ji vaše transakce přijde. Dodací lhůta u Vesalie je zhruba 14 dní, to má DaMi pravdu. Jen by mně zajímalo jak je na tom amigakit, protože u OS4.1 pro Sam mají stále uvedeno, že ho nemají. Možná jen čekají na prodej až s deskami. Na vesalii je OS4.1 pro Sam skladem. Skoro už uvažuju, že abych to stihl do vánoc objednám ještě tento týden OS4.1 z vesalie a desku potom z amigakitu. Možná by to chtělo hodit dotaz na amigakit, ale já nejsem v angličtině zas až tak zběhlý abych formuloval složitější otázku...
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #27
                          Nekde jsem cetl, ze k SAM deskam nejaky prodejce dava provizorne vypalovanou betverzi s AmigaOS 4.1. Pry doda OS 4.1 na lisovanem mediu, az bude k dispozici. Neni to pripad Vesalie?
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            Možná ano, mně by to bylo celkem jedno. V tý zprávě taky bylo, že že kdo si to koupí stejně dostane ve finále lisovanou full verzi (tedy už ne betu). Ta zpráva je někde na portále... tady
                            Naposledy upravil Starej_Mraf; 03.12.2008, 09:41:38.
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              #29
                              Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                              Zajimalo by me, co na tom budete provozovat za aplikace. Je mozne, aby pripadni zajemci napsali nejake info, na co to maji? Neberte to jako provokaci, jsem majitelem A1200. Vyvoj se v tomto smeru u me zastavil pred 12-ti roky.
                              Přítomní zájemci to mají především na hraní (ne gamesení). Kromě browseru, mailu a několika nových aplikací by tom měly jet všechny věci typu imagefx, real3d, starých kancelářských aplikací (doufám, že se domnívám dobře a všehochuť utilit a programů z www.os4depot.net, což je obdoba aminetu, ale jen pro os4.x platformu. Mraky věcí ale nepojedou, a to ani v emulaci.
                              Naposledy upravil DaMi; 03.12.2008, 10:18:32.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                #30
                                Mna zaujimalo, ci bude portovany ten Blender? Na oficialnej stranke zatial ziadna zmieka.
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X