Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SAM440ep

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Dělá na tom jeden z Friedenů - koukni tady...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
      Přítomní zájemci to mají především na hraní (ne gamesení). Kromě browseru, mailu a několika nových aplikací by tom měly jet všechny věci typu imagefx, real3d, starých kancelářských aplikací (doufám, že se domnívám dobře a všehochuť utilit a programů z www.os4depot.net, což je obdoba aminetu, ale jen pro os4.x platformu. Mraky věcí ale nepojedou, a to ani v emulaci.
      Například co? Domnívám se, že systémové věci z OS 3.x by měly jet v podstatě všechny, včetně systémově napsaných her...
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #33
        Měl bych velkou obavu z pal/ntsc only aplikací. Např. imagine, vista pro nebo starší deluxepaint (< iv). Na os 4.0 jsem je spouštěl jen díky internímu převaděči, pak i třeba mode pro nebo podobným programům a ještě se to chovalo divně. Na mos2.1 (což je jiný soudek, uznávám) imagine spustím, ale vůbec nejsem schopen pracovat s requestery. Jsem zvědavý, jak pak poreferujete. Rozhodně nečekejte 100% funkčnost všeho.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X