Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PC0 a dlouhé názvy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PC0 a dlouhé názvy

    Celkem me pobavilo, ze ani v AmigaOS 3.9 neni spravny mountlist pro zarizeni PC0. Standardne pouzije kratke nazvy 8+3 znaku MS-DOSu. Reseni je velmi jednoduche. Stahnout si z Aminetu balik Fat95.lha a v mountlistu PC0 zmenit CrossDOSFileSystem na Fat95. Funguje to i pod WB 2.1.
    I love Amiga

    #2
    Checht to je dobry. Ty kratky nazvy jsou fakt tristni.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      řeším to úplně stejně, dokonce používám místo pc0: ms0:, které je součástí fat95 archívu.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        A nebo si tam nahrat posledni verzi CrossDOSFileSystem, on totiz podporuje dlouhy nazvy az od urcity verze, ja pouzivam verzi 42.2 a nazvy jsou v poradku. Ten Fat je spis pro harddisky, se divim ze to vubec s disketou funguje...
        Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

        Komentovat


          #5
          Je to blokove zarizeni, proc by to neslo. Disketa je maly harddisk.

          Komentovat


            #6
            To jo, ale je to krom toho jeste vymennej disk, kdezto HDD ne. Ale pokud pocita i stim tak se to samozrejme muze pouzit taky...
            Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

            Komentovat


              #7
              Tahle vlastnost se na urovni driveru pro filesystem asi vubec neuvazuje.

              Komentovat


                #8
                musim říct, že na A1200 jsem to rozchodil bez větších problémů, ale na A600 mi i MS0 vede k neustálému meditujícímu guru... přestože se píše, že minimum je 2.x...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X