Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Praetorio

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Praetorio

    Ahoj všem,

    Je mi 33.
    V roce 1989 jsem hrával s kamarádem na Atarku 800 xl, propařili jsme co se dalo , pak přišel rok 1991 a dostal jsem od rodičů C64 II + floppy mechaniku, kazeťáčkem a nejlepší hra pro mě byl Last Ninja II a III. V roce 1993 jsem měl CDTV. V zápětí jsem se dopracoval k A500 a Turrican I a II byly moje nejoblíbenější gamesky. No a v současné době jsem se propracoval k A1200 s monitorem a HDD(ležela chuděrka zabalená na půdě u kamaráda, tak jsem jí od něj koupil a už mi dělá radost doma). Nikdy předtím jsem Amigu s HDD neměl a proto je to pro mě velká neznámá a ve volných chvilkách se pokouším proniknout hlouběji do Amiga OS. Samozřejmě po malých krůčcích . Jsem rád, že existuje toto forum, protože se mohu zeptat zkušenějších a získat nějaké informace. Amiga je taková moje nostalgická láska a když to jde tak si ji zapnu(když mi to dovolí žena a tří letá dcerka smile:.Prostě báječná záležitost........
    Amiga, C64 a já, pouto již skoro 20 let.....

    #2
    Vítej do klubu...

    Komentovat


      #3
      Čeká tě úžasné období objevování, vítej a pokud si s něčím nebudeš vědět rady, neváhej a ptej se .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Vždycky je radost vidět dalšího šílence... Vítej a moc se nediv, že je to tady občas trochu "šílený"
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Takovýhle lidi potřebujem, vítej.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            smile:

            Díky za přivítání. Jsem rád, protože tady na fóru rozumíte a chápete, že Amiga je úžasná záležitost.
            Bohužel nemám moc času(práce, rodina atd.) se zajímat a řešit věci na hardcore úrovni(ale neříkám, že nechci), ale to neubírá nic na tom, že kdykoli mi to situace umožní pustit si amču a zase o kousek více získat nějaké znalosti o Amiga OS, tak je to pro mě moc dobře strávený čas a beru to jako báječnou relaxaci při které se něco naučím.....
            Amiga, C64 a já, pouto již skoro 20 let.....

            Komentovat


              #7
              je citit, ze Amiga je Tvoja srdcovka, je to fajn a vitaj v klube podobne "postihnutych"
              Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

              Komentovat


                #8
                Vítej
                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                (
                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                Komentovat


                  #9
                  Welcome to Amiga madness koukám, že jsi Hradečák a podobná věková kategorie já totiž pocházím také z JH... to by byla sranda, kdybychom se nakonec znali
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    #10
                    Jo Hradec smile:

                    Do Hradce jsem se přistěhoval v roce 2004, takže se asi znát nebudeme, nicméně každé dobrého amigistu je vždy dobré mít v kontaktech.
                    Amiga, C64 a já, pouto již skoro 20 let.....

                    Komentovat


                      #11
                      a zdar
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        Sakra.Vsichni maj kolem sebe nekoho s kým si mužou pokecat Face to Face..
                        Jenom kolem Mostu je mrtvo.. Ale vítej kolego
                        A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                        Komentovat


                          #13
                          No, my většinou taky moc nepokecáme. My se zlejem jak ta boží hovádka...
                          Naposledy upravil Predseda; 30.12.2008, 00:46:14.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #14
                            I tahle forma komunikace se nekdy hodi..
                            A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Praetorio Přejít na původní příspěvek
                              Do Hradce jsem se přistěhoval v roce 2004, takže se asi znát nebudeme, nicméně každé dobrého amigistu je vždy dobré mít v kontaktech.
                              To určitě Sice se teď už pár let nacházím v ČB, ale do Hradce jezdím. Tak někdy můžeme zaskočit na škopíček a zavzpomínat na staré dobré stroje
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X