Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Misticův třílitr

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Misticův třílitr

    Autorem citovaného textu je MisticJoe
    Tak tys to viděl, jo? No já už moc těšim, tenhle kousek jsem chtěl už od svých mladých let, ale rodičům v tom 93tim přišlo jako 60tis (nebo kolik tenkrát stála) za počítač nějak moc...ani nevim proč
    Viděl. Chvíli jsem nad tím taky uvažoval, ale pak jsem si řek NE, ptže to je jenom začátek a další investice do toho budou ještě aspoň 4-5x tolik.

    A toho Blizze nechcuk, možná bych chcukl ještě jednu 1230 (jistota je jistota), ale asi za to utrácet nebudu.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    #2
    další investice se ukážou ve chvíli, kdy ji zapnu a zlehka zprovoznim... prozatim si říkám, že jestli v ní bude něco kleknuté, tak bych měl většinu věcí moct vyměnit svépomocí... horší to bude ve chvíli, kdy bude vyhnilá ramka nebo nějaký ze specifických čipů (SuperBuster, atp.) pro ni... zatim počítám s nákladem na ROMky (protože softkickovat se mi neustále nechce ani omylem) a klávesnici...

    2 Mraf: to je taky dobrej způsob, ale ta moje by si v takovém případě kupovala "drobnosti" pořád

    Komentovat


      #3
      No právě, vzadu chyběl plech, neměla klávesnici, žádná karta v ZIII slotu a to ještě nebylo jasné co to má za procák.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        no ono to bylo hlavně tim, že prodávající zřejmě ani netušil, že ta deska ještě za daughterboardem pokračuje, proto žádná fotka... zdá se, že ji měl někdo ve firmě na standardní účely, čili by tam mohla bejt i nějaká fastka (když už se rozšiřoval s Chipkou)... no to se fakt ukáže, budu jí mít jako long-love projekt, tj. dokud bude žít, už jí nikomu nedám a budu jí mazlit takže nějaké užitečné karty se časem vyšmelej a plech dozadu si dobastlim (teda pokud mě to bude hodně drásat, že tam neni - popravdě jak často se koukáte na comp zezadu )

        Komentovat


          #5
          je zajímavý, že ty lidi vždycky nejdřív vyhoděj klávesnici.. jedna podobná a3000 už na aukru nedávno byla taky a rovněž bez klávesnice a myši
          Vzhledem k nesehnatelnosti klávesnic k a3000 to ale může být docela oříšek. Nicméně předpokládám, že přes redukci by tam mohla chodit kl. od a4000. možná by byla kompatibilní ta od cdtv nebo a2000.??.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            ono bylo nejspíš vyhozeno všechno naráz, ale samozřejmě ve sběrném dvoře to poctivě roztřídili a hledat jednu specifickou klávesnici mezi stovkou dalších, na to se každej vyprdne... a přes redukci by měla jít klidně i PS2, když to někdo zbastlí... jinak z A2000 by měla být kompatibilní...

            Komentovat


              #7
              Sice to není zadarmo ale buď tohle nebo tohle by mělo fungovat ne?
              Naposledy upravil Starej_Mraf; 08.01.2009, 19:17:40.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                no dyť - to jsem měl prakticky na mysli...

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Viděl. Chvíli jsem nad tím taky uvažoval, ale pak jsem si řek NE, ptže to je jenom začátek a další investice do toho budou ještě aspoň 4-5x tolik.
                  vidim, ze nad tou A3000 tu uvazovali viaceri najprv bola za 3000,- , potom chlapik asi usudil, ze to je vela, tak upravil na 2800,-, cena velmi dobra, ale tiez som sa bal tych dodatocnych investicii, ale hlavne, ci bude plne funkcna ale myslel som si, ze dlho na aukre nezostane a verim, ze A3000 bude v poriadku, mne sa dizajnovo paci viac ako A4000, ale hlavne ma scandoubler
                  Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                  Komentovat


                    #10
                    Jo, taky jsem uvažoval, ale zalek jsem se toho dvora, jestli na to náhodou nepršelo a holubi nes.. nekáleli.... a taky tý baterie. Nemám moc rád, když se v tom někdo vrtá
                    A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                    Komentovat


                      #11
                      no já bych neřekl, že se v tom někdo vrtal... 8.9 revize boardu má tenhle knoflík, ačkoliv ostatní měly váleček - toho bych se zalekl víc, protože rád po určité době vytéká a hlavně výměna není tak triviální...

                      Komentovat


                        #12
                        aha, tak to sem netušil, myslel sem že všechny mají barel...
                        A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                        Komentovat


                          #13
                          2 Předseda: Ještě bys to mohl nazvat Misticův Třílitr protože bych v tomhle vlákně mohl v budoucnosti řešit vyvstalé problémy

                          btw: sběrný dvůr je podle všeho takový ten na IT elektro odpad, ty jsou většinou zastřešené, protože majitelé počítají s tím, že ještě něco z toho střelí

                          Komentovat


                            #14
                            Jak si pán přeje
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #15
                              OK, tak hlavně ať ti to šlape.
                              A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X