Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Dizzy hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    No koukal jsem, žes v zoufalství pátral po návodu i na EAB
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #17
      Jojo, ke konci jsem zatuhl .
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        Tak jsem dohral sesty dil Dizzy - Prince of the Yolkfolk. Byla to pohodicka, hrozne jednoduchy a kratky dil. I arkadove prvky byly jednoduche a Dizzyho nikdo neohrozoval.
        I love Amiga

        Komentovat


          #19
          Právě jsem také vyhrál Dizzy - Prince of the Yolkfolk. S návodem pohoda - slabé 2h hraní. Příjemná hudba a grafika. Doporučuji
          reKTor
          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

          Komentovat


            #20
            No Solarisi,gratuluju k dohrání...
            Nezdá se ti o vajčkusmile
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #21
              Nezda. Neni k cemu gratulovat. Jeste jsem se nedostal k poslednimu dilu Fantastic Dizzy
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                Pamatuju co sem u toho vytrpěl a teď bych to dal jen tak.
                Dohrát už nee,to by mi hráblo.
                Jinak na tu dobu nejhezčí vtipná adventura,teda akční.
                Leda až na nějaký akci to z někým proběhnout na pobavení...
                A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                WHDload reg.Oldrick.lha

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je oldrick Přejít na původní příspěvek
                  to by mi hráblo.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                    Tak jsem dohral Spellbound Dizzy, fakt je to hodne tezky dil. Oproti ZX verzi se v drobnostech lisi, pokud by byl zajem, mohl bych napsat navod. Ale asi jsem jediny, kdo Dizzyovky na Amize hraje .
                    nechtěl bys sepsat aspon ty rozdíly oproti ZX verzi? chystám se ho dohrát a bojím se abych někde nezakysnul, taky nemám nic jiného než ten návod pro ZX verzi..
                    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                    Komentovat


                      #25
                      Ze jsi to ty, tak zkusim napsat navod . Ale bude to chvilku trvat.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #26
                        Tak jsem dohral i 8. dil Fantastic Dizzy. Bohuzel jsem se nedockal opravene WHDLoad verze hry, ktera ma bug. Musel jsem to hrat z disket. Jedina funkcni verze je original nebo crackla od FLT. Tento dil je takovy souhrn predchozich dilu. Autori pouzili vylepseni ve forme scollu obrazu, ale bohuzel jen do boku. Hra je velmi rozsahla a delsi nez Spellbound Dizzy. K uspesnemu dokonceni hry potrebujete najit 250 hvezdicek. Ja jich nasel 249 a pak jsem nekolik hodin hledal tu zbyvajici . Samozrejme jsem ji pak nasel. Alespon, ze hra neobsahuje skryte hvezdicky. Do navodu Fantastic Dizzy me ale letos Amigoun neukeca .
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #27
                          Spominam si, ako v jednom cisle casopisu FIFO vysiel pomerne obsiahly navod na Crystal Kingdom Dizzy aj so screenshotovou mapou. Citaval som ho vtedy dookola na zachode a hovoril som si, ze si ho raz musim zahrat. Doteraz z toho nic nebolo...
                          ???

                          Komentovat


                            #28
                            gratuluju. Já dohrál Fantastic Dizzy před 14 dny podle jakéhosi slovenského návodu z netu. Hrál jsem verzi z CD32 kompilace "The Big Six" hraje tam hudba z CD. Je to opravdu rozsáhlý díl a hvězdičky jsem si musel na konci přičarovat cheatováním, jelikož se mi nechtělo dál hledat..
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              #29
                              Mas original CD "The Big Six"? Ja ho marne shanim.
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                kdepak, jen image z netu, bohuzel
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X