Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga na PSP

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga na PSP

    Nasel jsem tento odkaz:
    http://dl.qj.net/PSPUAE-0.72-FAME-C-Edition-PSP-Emulators/pg/12/fid/25128/catid/116

    A protoze mam PSP, docela by me zajimalo, jak to funguje. Ale ma anglictina je chaba na to,abych si Read Me precetl, natoz rozumel a pochopil..

    p.s.Sorry, ze pisi do sekce PC, ale jina tu neni
    Naposledy upravil Prudus; 15.01.2009, 16:11:57.
    A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

    #2
    Pokud vím, tak to funguje. Ale asi to není úplně super, víc bude vědět Dejv, ten to zkoušel.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      No prave,na nej ja spoleham,ze poradi..
      A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

      Komentovat


        #4
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Diky.To jsem si kdysi procital,ale je to 3 roky stary.
          Toto jsou novejsi verze,tak ma asi nejake veci navic..
          A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

          Komentovat


            #6
            Už mlčím, už mlčím
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Prudus: A s čím máš konkrétně problém? Hacknuté PSP, správně pojmenované ROMky ve správném adresáři + ADFka nasypané na kartě. Nic víc by na tom nemělo být.

              Ale mezi náma, ta emulace je pořád dost pomalá a nedokonalá, záleží na konkrétní hře, ale obvykle je to na hranici použitelnosti.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                Ja jen chtel vedet, jestli to ma vubec cenu zkouset.
                A az pak se pripadne pidit po dilcich problemech.Myslim, ze analog muze slusne emulovat mysku a diky vyssi a snad i optimalizovane verzi by pouzitelnost mela byt lepsi, nez u o 3 roky starsich verzi,ne?
                Jinak mam PSP 2004 s CFW 5.00M33-4.
                Nechci na tom zkouset Alien Breed 3D2,ale nejake starsi pecky..
                dik
                A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                Komentovat


                  #9
                  Úplně nejnovější verzi nemám, to je fakt, takže se na to večer kouknu a podám report. Zatím mi uspokojivě nejede ani Alien Breed 1 .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Takže jsem si hrál s tou nejnovější verzí (0.72 FAME/C) a vyzkoušel několik her. PSP jsem přetaktoval na 333 MHz, mám fatko, tj. 32 MB RAM, uvedená rychlost je založena na subjektivním pocitu, poklesu framerate a podobně (neřešil jsem frameskipy, tj. je zde prostor pro zlepšení). Brát jen orientačně, mám k dispozici hafo releasů, ale již ne tolik času a také jsem se nevrtal v defaultním nastavením emulátoru (vyjma turbo načítání z disket a 1 MB fast RAM), takže je možné, že jiné verze her pojedou dobře nebo na trochu jiné konfiguraci. Ale pro orientaci:

                    Battle Isle - bezchybně, rychlost 95%
                    Chuck Rock - sekne se při úvodním logu Core
                    Crazy Cars 3 - zasekne celé PSP
                    Dune 1 - bezchybně, rychlost 95%
                    Dune 2 - bezchybně, rychlost 95% (ale ta diskotéka a ovládání - tj. prakticky nehratelné, možná kdyby byla externí myš, ale to PSPUAE nepodporuje)
                    Epic - bezchybně, rychlost 85%
                    Gloom - potřebuje kick2.0, které PSPUAE nepodporuje zdá se
                    Gobliiins - bezchybně, rychlost 100% (při startu výběr jazyků na numerické klávesnici)
                    Hilsea Lido - bezchybně, rychlost 95%
                    Ishar 2 - bezchybně, rychlost 95%
                    K240 - chyba po bootu ještě v OS
                    Knightmare - po nabootování první diskety se sekne
                    Lemmings - intro proběhne, je vidět kurzor, ale menu nikde
                    Mercenary - Escape from Targ - bezchybně, rychlost 100%
                    Overlord - chyba v OS, nespustí se
                    Populous - úvodní menu OK, po kliknutí na Tutorial se to sekne, Conquest funguje, ale strašně pomalu, cca 10% s výkyvy...
                    Project X - Sekne se po bootu
                    Ruff'n'Tumble- Sekne celé PSP během loadingu
                    Superfrog - Nepochopitelně dlouhý loading, ale jede bezchybně, rychlost 50% s výkyvy na obě strany
                    SWIV - chyby v grafice, nepřehlednost násobena, rychlost 60%, na hranici hratelnosti, spíše nehratelné
                    U.N. Squadron - Sekne se na úvodní obrazovce
                    Uridium 2 - delší loading, hra jede bezchybně, rychlost 75% s výkyvy
                    Vroom - bezchybně, rychlost 75%
                    Worms - nespustí se
                    X-Out - nespustí se
                    Xenon 2 - "nekonečný loading", následně sekne celé PSP
                    Z-Out - během loadingu náhodně padá, pokaždé jinde, zkoušel jsem to víckrát
                    Zeewolf 1 - bezchybně, rychlost 90%
                    Zeewolf 2 - bezchybně, rychlost 90%


                    Suma - je jenom málo her, které jsou v emulátoru skutečně bezproblémů hrát. Skoro každá hra potřebuje ku hraní spolupráci klávesnice, což je dost krkolomné, analogový joystick myš nenahradí (nejen, že se nechová moc analogově, ale je prostě nepřesný a na menší ikonky se trefuješ moc dlouho), takže se PSPUAE hodí na ty nejjednodušší hopsačky, kde se využije maximálně jedno fire, tahové strategie, kde je čas a hlavně na pouštění dem (které jsem moc netestoval v nejnovější verzi, ale ve starších verzích ty základní jedou dobře) nebo na předváděčku WB (dtto). Ale jako emulátor nutno smeknout klobouk, funguje dobře. Mít PSP dotykový display...
                    Naposledy upravil davesade; 20.01.2009, 10:56:01.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Super,diky.
                      Alespon se trosku rozsiri moznosti meho PSP o emulaci Amigy.
                      Sice se v tom budu asi placat,ale snad to bude stat za to.
                      Ten tvuj 3 roky stary navod si mohu vzit jako voditko,vid?
                      A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga na PSP

                        mam verziu 82, ale ide to priserne pomaly

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X