Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Karate

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Karate

    Včera jsem si pohrával s 3d objektama a u torusu jsem se tak rozjel až jsem to trochu rozepsal. http://members.upc.cz/ghh12/docs/Koblih.lha Stačí se do toho trochu dostat a už umíš i jiný 3d objekty.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #17
      Tady je mnohem lepší guide než ta moje. Velmi užitečné http://lightourfire.free.fr/download...mmands1.00.lha
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #18
        tak ukazka, jak to delam ja, na pozadi PSPad, na popredi winUAE. grafiku a hudbu mivam predpripravene, takze nepotrebuju mit hned po ruce editory.

        tvoje IDE je prirozene o 64 radu vys
        Přiložené soubory

        Komentovat


          #19
          Karate Real3D

          Včera jsem konečně prolomil nezdary s objektem Mesh3d. Real3D vyexportuje objekt jako RPL a to jsou ty souřadnice co potřebuji.
          Přiložené soubory
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #20
            Ano!

            Komentovat


              #21
              Wanted

              Nemůžu přijít na to jak funguje objekt Light3d a textura t3dBillboard. Nikde jsem nenašel jejich použití. Neví to někdo ?
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #22
                Tak to možná bude vědět Wayne s Killem, zkus Waynovi napsat mejla. Ve SZ ti pisnu jeho mejl.

                BTW ty jako karatysta, nebude to náhodou nějaké demčo?
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  áááá cítím nábor do AmiGanS
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    Jack-3d: Demíčko zatim ne, ale už si trochu rejsuju pozvánku na GalagaParty Nejdřív bych ale chtěl dodělat KarateBlok.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      slo by to nejak blbuvzdorne?

                      Komentovat


                        #26
                        Stex: Skus #7, #16 a #17.
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #27
                          dik

                          Komentovat


                            #28
                            warning

                            Teď jsem narazil na zajímavej problém...
                            V demu WhatYouSay je pěknej efekt co mi za žádnou cenu nechtěl fungovat. Musel jsem ten skript úplně oholit abych zjistil že můj Fx/caster.Fx má sice stejnou velikost, ale jiný datum než ten v Mkd_W.....lha
                            caster.Fx 13.05.2004 = špatný (KarateScript12.lha)
                            caster.Fx 29.10.2004 = dobrý (MKD_WhatYouSay.lha)
                            Naposledy upravil ghh; 26.02.2011, 23:51:27. Důvod: lepší
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #29
                              wow, zajimavy. mimochodem, demko whatyousay je docela skvely :]

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                                Teď jsem narazil na zajímavej problém...
                                V demu WhatYouSay je pěknej efekt co mi za žádnou cenu nechtěl fungovat. Musel jsem ten skript úplně oholit abych zjistil že můj Fx/caster.Fx má sice stejnou velikost, ale jiný datum než ten v Mkd_W.....lha
                                caster.Fx 13.05.2004 = špatný (KarateScript12.lha)
                                caster.Fx 29.10.2004 = dobrý (MKD_WhatYouSay.lha)
                                Jak se tak dívám, docela zásadní efekt pro dema, co s tím uděláš, nappíšeš Krabobovi?

                                What You Say demo je fakt dobrý, takový originální legrační demíčko. Takhle bych si představoval Phonkey 2 ;o)))
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X