Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Karate

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Karate

    Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
    killjoy: Lw objekty a jejich texturovani (pro karate ucely) perfektne zvlada jack-3d. Nejsem si uplne jist, ale myslim ze je lepsi pouzivat LW7 nez LW5.
    Taky jsem tyhle parametry nikdy nepouzil, ale chci udelat komplet dokumentaci, tak jsem to zkoumal Zatim je pro mne zahada objekt t3dBillboard a Light3d.


    To jsi si spatne vylozil, nepotrebuju pomoct s modelovanim ani s texturama.
    Spis me zajimalo jestli jsi se s tim take setkal, ze ne vsechny textury jsou korektne zobrazene na vsech modelech. Mam nekolik typu cim to muze byt, tak snad to jeden z nich bude.

    Komentovat


      #62
      O: Karate

      killjoy: Aha Já to zase myslel tak ze spíše jack-3d by ti moh v tomto odpovědět - poradit. Já jsem tenhle problém s texturama na k objetech a lw objektech nezkoumal. Teda spíš mě to ani nenapadlo, jedu tak nějak strojově při popisu jednotlivých funkcí.
      Vysvětli trochu víc tvůj problém. Jak vypadaj ty objekty (Mesh3d ?), maj stejnej počet polygonů atd...
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #63
        O: Karate

        jack-3d mě požádal o vysvětlení jak vytvářim colortable podle svý palety. Tak tady i pro ostatní.
        Vyroba bitmapy pro karate colortable pomoci ImageFX Amiga.
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #64
          O: Karate

          Při zkoumání funkce cosboom a sinboom, jsem narazil na rozdílný chování hodnoty cos speed a sin speed. U parametru cosboom hodnota cos speed vyžaduje extrémě nízký čísla např 0.0001, ale u sinboom hodnota sin speed chce normálních 0.1. Vypadá to že je to asi chyba v cosboom a sinboom se chová normálně.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #65
            Příklad dbm7xxaft. Dá se s tím skvěle pohrát. Stahujte zde.

            https://www.youtube.com/watch?v=SidtBP8dP4s
            Naposledy upravil Doda; 22.02.2021, 08:49:40.
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #66
              Pěkné, s tím by se dělal sync jedna báseň! Úplně mám chuť zase ochočit Karate, ale pak zjistím, že vlastně nemám na nic čas

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X