Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Karate

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Karate

    Ted jsem si pohraval s Karate. Kdyz si nechate vyjet diagnostiku, vyhodi to dlouhej text s popisem funkci atd. Napadlo me tedy kde je text muze z toho bejt guide

    Tak tady http://members.upc.cz/ghh12/docs/KarateDoc.lha je snad kompletni dokumentace. Vse prehledne serazeno tak jak se na guide slusi. Karate rozhodne stoji za vyzkouseni
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    skvele, tohle jsem si obstaral taky, ale nejak 'zhnusneny', takhle prehledny se mi to libi, jeste to mit treba detailne okomentovane a nemelo by chybu...

    Komentovat


      #3
      Dojo

      No ja jsem to udelal z toho vypisu jeste pred tim nez jsem se do Karate poradne pustil. Takze komentare az pozdeji.
      Neco malo uz mam.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        fine... kdybys chtel, muzem treba nekdy neco vymnouknout spolecne...? ale jak chces, individualisty chapu =) umim trochu toho skriptu a muziku, zejo...

        Komentovat


          #5
          Ja jsem zatim ve stadiu pokusu a omylu, ale Karate je fakt pekny. Nekdy bychom mohli neco spachat
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Mně se karate líbí na pohled a stačilo by na to, co chci dělat... ale chybí mi něco jako total newbie tutorial. Co jsem si procházel obsah balíku, tak jsem NIC nepochopil .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              Tady je pokus o pokus Snad to pomuze do zacatku.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                Nečekaně mi to nejede .
                Donahrál jsem tam dbplayer.library a pak se mi to sekne prostě, guru a čau .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  tak to nakopiruj presne tam, kde mas karate a klidne prepis adresare data a fx, melo by to urcite bezet.

                  no a je to prijemny example a hlavne pekne popsany! jestli ani z toho clovek nepochopi, o co jde, tak je nekde asi problem =)

                  Komentovat


                    #10
                    A nebo skus tu muziku uplne vyradit.
                    Na radku 51 zmen toto <Fx> na toto < Fx>, tim jsi ten efekt vyradil a Karate ho bude ignorovat. Pak to uloz a skus to znova.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      Sensei

                      Potřeboval bych helpnout s parametrem bounce.
                      Code:
                         <Fx>                               Kamerka nakoukne zleva.
                              <Pa> Sprite </Pa>
                              <Pa></Pa>
                              <Pa> admiraL </Pa>
                      
                      
                      
                              <Pa> bounce |200|255|800|-0.25|0  </Pa> -0.25 je mimo screen
                              <Pa> cte |0.1  </PA>
                              <Pa> bounce |200|250|800|0|0.25 </Pa>
                              <Pa> cte |0.38  </PA>
                          </Fx>

                      Tímto mi sprajt najede zleva, zůstane u kraje a odjede zpátky. Jenže se mi nedaří donutit ho aby udělal správně totéž, ale zprava. Myslim že jsem se do toho už moc zamotal
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #12
                        Dojo

                        Tak už to mám, stačilo akorát přijít unaven z práce. Je to samozřejmě úplně jednoduché.
                        Code:
                        <Fx>                               Lopez nakoukne zprava.
                                <Pa> Sprite </Pa>
                                <Pa></Pa>
                                <Pa> lopez </Pa>
                        
                        
                                <Pa> bounce |200|255|400|1|0.89  </Pa>  1 je pocatecni pozice levy Y osy (tesne pred screenem) 0.89 je value 2
                                <Pa> cte |0.5  </PA>
                                <Pa> bounce |200|255|400|1.2|0.98 </Pa>  1.2 pacatecni pozice pravy Y osy zde mimo screen
                                <Pa> cte |0.8  </PA>
                            </Fx>
                        Naposledy upravil ghh; 04.03.2009, 15:40:05. Důvod: Better
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          Kimono

                          Tohle vypada pekne http://lightourfire.free.fr/index.ph...=kimono#kimono Skoda ze No downloads yet.
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                            Tohle vypada pekne http://lightourfire.free.fr/index.php?what=kimono#kimono Skoda ze No downloads yet.
                            jejda, to vypada fakticky suprove! ja si teda udelal svuj celkem pohodlny "system" na PC (PCckar, LOOOOOOOOOOOSER! ), ale tohle vypada mnohem lip, pod jednou strechou! skoda, ze na MorphOS ted proste nedosahnu :/

                            Komentovat


                              #15
                              K-ide

                              Joo ? Ukaz screenshot svyho "IDE"
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X