Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ebola virus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ebola virus

    Tak jsem zjistil něco, co mi opravdu nedělá radost - a to, že mám v A600 virus, přesněji Ebola Virus. Přišel na něj VirusZ, který jsem před chvilkou jen tak "z prdele" nainstaloval (ještě s HippoPlayerem a nějakejma kravikama). Od tý chvíle se Amiga chová dosti divně. Navíc VirusZ (poslední verze z Aminetu) je ale úplně na zabití - funguje jenom kontrola disku po sektorech, ale jakýkoliv pokus o testování souborů končí vytuhnutím Amigy.
    Co byste doporučili na tohohle šmejda, případně odkud stáhnout (kdybych náhodou neměl). Díky

    #2
    Odstranit VirusZ.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      no tak to mi pomůže od hlášek, že mám v paměti ebolu, ale ne od viru samotného přecijen koukat na error hlášky různých programů mě neba...

      tak mě napadá, neudělal někdo amigáckej antivirák pro PC? to by bylo nejlepší, člověk by jen přehodil flashku do PC, spustil antivirák a nechal zkontrolovat soubory... nalezené breberky by se neměly kam ukrýt a šly by do věčných lovišť...
      Naposledy upravil MisticJoe; 17.01.2009, 18:52:25.

      Komentovat


        #4
        Zkus Virus Workshop, ten mi dycky pomoh.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Tak to udelej pres WinUAE, urcite to pujde.

          Komentovat


            #6
            jo, po VW jsem už šáhnul - mám ho tu ve verzi 6.0 a akorát jsem zjistil, že tou Ebolou mám zasviněný disky i pod WinUAE, tak čistim teďka je... akorát mě štve, že po nalezení viru to zase jede v testování od začátku a já musim adklikávat pořád ty samý warnings u některejch souborů... navíc mě drtí, že ten vir bude už určitě rozlezlej po nějakejch disketách, takže i když disk nakonec vyčistim, může se mi tam zpátky nasrat...

            Komentovat


              #7
              Virus checker II. Ten mi nekolikrat pomohl.
              Naposledy upravil ghh; 17.01.2009, 19:43:19. Důvod: moc rycle
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                jo, po VW jsem už šáhnul - mám ho tu ve verzi 6.0 a akorát jsem zjistil, že tou Ebolou mám zasviněný disky i pod WinUAE, tak čistim teďka je... akorát mě štve, že po nalezení viru to zase jede v testování od začátku a já musim adklikávat pořád ty samý warnings u některejch souborů... navíc mě drtí, že ten vir bude už určitě rozlezlej po nějakejch disketách, takže i když disk nakonec vyčistim, může se mi tam zpátky nasrat...
                To jo, s tim věčnym restartováním a odklikáváním je to fakt vopruz.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  tak virus checker padne hned, jak narazí na první soubor s ebolou (jsem to zkusil, protože to otravné mačkání "O" a stopadsáté projíždění celého disku od začátku, jen aby se testování zastavilo hned na dalším souboru s virem, to mě fakt drtí)

                  edit 20:50 - tak disky na pc vyčištěný... zejtra flashka z a600... a pak nejspíš i z a1200, zdá se, že ta ebola se se mnou týhne už dlouho
                  Naposledy upravil MisticJoe; 17.01.2009, 20:52:01.

                  Komentovat


                    #10
                    Na Virus Workshop nedám dopustit. Takový "HappyNewYear" nebo "Hijacker" sou fakt zlatíčka (o Ebole ani nemluvě) a WV mi vždycky helpnul. Je pravda, že neni zrovna rychlík, ale je důslednej a luxuje fakt dokonale...

                    Stále mám po ruce spešlsystemboot disketu s WV a občas si ty svoje Amči lustruju...


                    Člověk nikdy neví...

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X