Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Clik Clak

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Clik Clak

    Jsem si zavzpominal a zahral jsem si tento paradni logicky rychlik. Ze zacatku je to hodne jednoduche, ale v 5. levelu prituhne. Miluji skladani ozubenych kolecek
    I love Amiga

    #2
    Jojo, to je naprosta bozarna Taky tu hru miluju, ale uz jsem u ni dlouho nestravil bezesne noci
    Vzdycky jsem si myslel, ze se to jmenuje Clix-Clax .. a porad tomu tak rikam, ale spatne

    Komentovat


      #3
      Dík za tip. Logické rychlíky mám rád (jedna z mých prvních her byl Logical, od kterého jsem se neodtrhnul, dokud jsem ho nedohrál) a tuhle hru jsem neznal. Chytlavá záležitost, včera jsem u ní strávil několik hodin
      Akorát dnes všude vidím ozubená kolečka

      Komentovat


        #4
        Ten 9. level je dost tuhy. Se divim, ze jsem to v mladi bez problemu dohral . Asi starnu.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Já od minulého týdne neměl čas, takže jsem zatím v 7. levelu.
          Ono je to docela náročné, když není možnost ukládat během levelu, zvlášť u delších pater (4 obrazovky za sebou) stačí když jednu člověk skoní a už se to jede znova a s výchozím počtem bonusů
          Akorát jsem zatím nikdy nepoužil to mazání koleček olejem, podle manuálu je potřeba, když ta rezavá potvůrka kolečko zarezne, ale mě se to ještě nestalo
          Docela by mě zajímalo, jestli to někdy někdo dohrál celé na jden zátah

          Komentovat


            #6
            Myslel jsem si, ze tezsi level nez 9 uz nebude. Mylil jsem se. Po nehorazne lehkem 10. levelu prisel temer nehratelny 11. level.
            I love Amiga

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X