Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaKit.com

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmigaKit.com

    Nemate nekdo zkusenosti s Amiga Technologies A1200 (New Old Stock)? Uz asi dva mesice si ji nejmene jednou tydne dam do kosiku (a pak ji bohuzel zase smazu ...). Kdybych ale vedel, ze uz to nekdo ma, ze nejsem sam podobne postizeny a ze to je skutecne nova, cela bila Jawa 250 (sorry, samozrejme A1200)...
    Naposledy upravil uunek; 25.01.2009, 10:02:07.

    #2
    Jeden by sa nasiel, mozno dvaja.

    Skusenosti ma prober. A este niekto len si neviem spomenut na nick. Tomu ale nefungovala disketovka. Inak su naozaj nove, nie je to ziadny podvod.
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      Myslíš tyhle problémy? Jinak prober ji má a nestěžuje si. Pokud máš na ni peníze a chceš novou, tak tohle je dobrá volba.
      Naposledy upravil Starej_Mraf; 25.01.2009, 21:10:43.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        no ja som kupil na maigakite dostal som sony, nejak neslapala tak som pouzil navod z tohto portalu a a vo WB ide na 101% NDOS tak na 90% ale to mi nevadi kazdopadne disketovku moc nepouzivam

        ale inak amigakit doporucujem

        okrem toho ak mas dotaz tak im napis
        Naposledy upravil Host; 25.01.2009, 19:48:02.

        Komentovat


          #5
          Nejak se mi nedari pres Paypal zaplatit. Pise to:
          We were unable to verify your credit or debit card. To proceed with your purchase, please select a different payment method or add a different credit or debit card, then click Continue.
          Pritom Indivision do Svedska jsem pred tydnem bez problemu zaplatil a penize na uctu jsou. Nevi nekdo, v cem muze byt hacek?

          Komentovat


            #6
            Nepropadla ti mezitím karta?
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              Já teda nevím jak dlouho máš paypal. Ale jestli ten indivision byla tvoje první platba, tak je možný že jsi kartu neverifikoval. Každou další platbu ti to znemožní. (Stalo se to kolegovi v práci pak jsem to za něj platil já než si dal paypal účet do pořádku)
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                Dneska jsem zvedl limit pro platby pres internet, snad to zabere. Chudak zenska ve sporitelne ani nevedela, ze neco takoveho existuje. Zitra by to melo byt prestavene. Tak snad se rano zadari.

                Komentovat


                  #9
                  Zadarilo. Dokonano jest. Takze pri podivne hlasce z Paypalu zkontrolujte limit ...

                  Komentovat


                    #10
                    O: AmigaKit.com

                    Nedáme v budoucnu nějaký hromadný nákup? Nebo nechystáte se teď někdo něco objednávat? Já bych potřeboval pouze BVision Kit a Clockport riser pro vyvýšení FastATA (kvůli LYRA2 se tam nevejde) a nechce se mi platit plný poštovný a balný.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: AmigaKit.com

                      Možná i něco jo... kouknu na to.

                      Komentovat


                        #12
                        O: AmigaKit.com

                        Mně přijde, že ta úspora na poštovném bude u amigakitu minimální, že to skoro nemá smysl. Ale pokud bys nespěchal, tak mám v úmyslu pořídit aca500+ (měla by vyjít v létě), lyru a pár další věcí.
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          O: AmigaKit.com

                          až to bude aktuální, dejtě vědět, taky bych něco přihodil

                          Komentovat


                            #14
                            O: AmigaKit.com

                            Kupovali jste někdo něco na amigakitu v poslední době, resp. na jejich novém e-shopu? Chtěl jsem si včera něco koupit a nepodařilo se mi dokončit objednávku, nejde mi uvést místo doručení, vždycky mě to vyfakuje. Máte někdo stejnou zkušenost? Ráno jsem jim psal e-mail, zatím bez odpovědi.
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #15
                              O: AmigaKit.com

                              Uz si to vyriesil? Kupoval som vcera na Slovensko. Tiez mi to neslo, poslal som maila, za hodinku odpoved - mal som skusit znovu, islo

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X