Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Scandoubler?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Scandoubler?

    Nedalo by sa nieco taketo pouzit miesto scandoublera?
    ???

    #2
    Dalo, ale z vlastní zkušenosti musím referovat (PS2), že obrazová kvalita nic moc.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Na www.wisoft.sk je viacero typov, niektore vyzeraju kvalitnejsie. No nic, mna to len tak zaujalo...
      ???

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
        Nedalo by sa nieco taketo pouzit miesto scandoublera?
        http://www.hrajte.sk/index.php?vid=1871
        ak mas zapozicat tak skus ale Amigi/C64 a spol negenerovali cistokrvny PAL. Najlepsie to vydiet ked ich pripojis ku grabovacej karte na PC. napriklad mne sa na mojej grabovacke nepodarilo ziskat z A600/A1200 farbu aj stabilny obraz.

        Komentovat


          #5
          To je pravda, mam TV tuner a skusal som to, ale obraz sa velmi triasol.
          ???

          Komentovat


            #6
            Tak to si stastny clovek. Ja som to dobracoval k nepouzitelnemu rozmazanemu ciernobielemu obrazu.

            Na druhu stranu tie IO co sa pouzivaju v takychto zariadeniach (podla datasheetu) vyzeraju zeby to mohli zvladat trosku lepsie. Ale bez skusky by som to nekupoval.

            Komentovat


              #7
              Asi zavisi aj na tom, co je schopny tuner zobrat. Toto je postarsi PCI ATI TV Wonder VE. Ale mozno by som to potiahol aj dalej, ale nejak som sa tym nezaoberal. Inac takto sa mi obraz choval aj ked som ho prehanal cez DVD rekorder.
              ???

              Komentovat


                #8
                no DVD rekorder pouziva tu istu technologiu ako grabovacia karta. (mozno ja rovnaky chip) Niekde som vydel zmienky ze celkovo su problemy z "monitormy" ktore robia postprocesing signalu (100Hz televyzory, LCD ...)

                Komentovat


                  #9
                  Amigoun a Rektor na tohle delali nedavno recenzi http://amigatimes.wz.cz/tvtunery.htm

                  Ja to taky domam mam, pouzit to jde, ale obraz skutecne neni nic moc. Na gameseni pouzitelne, ve WB spis ne.

                  Komentovat


                    #10
                    ...a pokud si dobře pamatuju, tak už se to tady jednou saahodlouze probíralo...

                    Komentovat


                      #11
                      Tohle se bude probirat asi porad, je to vecne tema. Nastesti mame alespon Individion AGA, ja ho vyzkousel az pred par dny a jsem z toho nadseny. Tyhle vgaboxy nejsou az tak spatne, ale levne taky uplne ne, rozhodne se vyplati do Indivisionu zainvestovat. Navic nabizi bonus v podobe vyssich rozliseni, ve kterych je WB vynikajici.

                      Komentovat


                        #12
                        Samozrejme, pre vyssie modely Amig je Indivision jasna volba, ale pre taku 500vku alebo 600vku, kde pouzijes WB maximalne na spustenie hry a navyse do nich Indivision nedas je to asi jedna z mala alternativ (pokial nie jedina)...
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          No jeste je moznost koupit LCD se SCART vstupem. Bohuzel za chvilku taky nebudou monitory 4:3, vse uz je sirokouhle. Ja jsem se svym 17" LCD Samsung 741MP s TV vstupem velmi spokojen. Obraz A1200 a ZX-Spectra je na hrani paradni a dokonce to umi i 50Hz (v papirech ma az 56Hz) na VGA vstupu, kde pouzivam A4000 pres Scandoubler.
                          Cena LCD monitoru se SCARTem klesa a blizi se cene noveho Scandoubleru, takze je tu porad tato moznost. Na hry je to idealni.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            No je pravda ze tohle me nenapadlo, ta A1200 se pouziva nejcasteji. Navic novy scandoubler neni ani pro A4000, kde ho pouzivam ja. Navic ctyrlitr nema ani kompozitni video, takze tam mam vrazeny jeste modulator A520, coz na kvalite zrovna neprida.

                            Komentovat


                              #15
                              Nekde na EAB psali, ze Jens delal i na verzi Indivision pro A4000. Otazkou je, jestli to nedopadne jako s turbokartou pro A600.
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X