Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Owb 3.5

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Owb 3.5

    Nejak mi v tehle a ani minule verzi OWB nejde stahnout soubor. Pri kliknuti na odkaz se mi zobrazi do okna prohlizece ascii bordel. Kdysi jsem na vlakno kolem tohoto narazil na Amigans, jenze to jsem jeste nevedel o co jde a tedka uz to nemuzu najit. Taky se mi v nazvu zalozky zobrazuje jen chaos.

    Zkousel to jeste nekdo na classic OS4?

    #2
    OS4.1 to samy.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      A jeste na os4depot.net, kdyz najedu kurzorem na nejaky odkaz na soubor, tak mi to cele zamrzne. Dela to ale asi jen na hlavni strance, dal uz mozna ne, nebo jen nekde.

      Komentovat


        #4
        OWB3.5 na OS 4.0 Classic

        Právě jsem to zkusil a u mě se to chová celkem stabilně a použitelně, po 30 minutách surfování to nespadlo. OS4depot a další amiga stránky v pohodě, při pokusu o stažení souboru mám ten acii bordel taky, asi nějaký bug. Zkoušel jsem i posílat maily s přílohama, ale to má owb asi taky zabugované. Seznam i google při pokusu o přidání přílohy nereaguje.

        Příjemné je to, že se s owb normálně dostanu do své banky a můžu provádět platby.

        Jinak se to jeví jako velmi rychlý a spolehlivý prohlížeč, oproti verzi 1.21 z podzimu je vidět, že Jörg udělal extrémní pokrok. Občas byl problém s češtinou v názvu panelu, ale jinak čeština naprosto ok. A acid test 100/100 je velmi podezřelý, ale asi to tak opravdu bude .

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: owb1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 50,7 KB
ID: 105936 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: owb2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 79,4 KB
ID: 105937 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: owb3.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 70,7 KB
ID: 105938
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          100/100 v acidu potvrzuji
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            Tak je to na webkitu, takze by to zas nemusl byt uplne zadrhel.

            Komentovat


              #7
              OWB zatim stahovani ci posilani souboru nepodporuje (az na nekterou z archaickych verzi).

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X