Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Schéma akcelerátoru pre A500 alebo A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Schéma akcelerátoru pre A500 alebo A600

    Dobry den.

    Neviete o zdroji kde by som mohol narazit na schemy akceleratorou pre A600 pripadne pre A500?

    V pripade A500 to ma jednu podmienku nesmu to byt akceleratory ktore pocitaju z vytiahnutim Procesoru z petice. musia sa pripajat cez bocny port. napriklad apollo 520.

    Hladal som tu na fore aj na internete a bud zadavam zle klucove slova alebo je to dobre zasite.

    #2
    Tu je tema:
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      Pozal som bohuzial aj tu robia silnu degradaciu CPU vdaka plnemu pripojeniu na Amiga zbernicu a cele je to len zlepenie viacerich projektou k sebe

      A cely projekt sa riesi ako vymena stavajuceho procesoru. A to je vec ktoru nechcem.

      To co tam je sa pravdepodobne dalo spravyt jednoduchsie (68020 prepnut do 16 bit rezimu zbernice, a len spravne poprepajat (upravyt) riadiace piny zbernice.

      Komentovat


        #4
        Na nete nie su nikde hotove riesenia alebo nejak zdokumentovane potrebne informacie ktore potrebujes. Spolocnosti ktrore vyrabali HW akcelaratori bud uz nexistuju a tie co este existuju, pozaduju neskutocne peniaze za licenciu napr. Jens chcel za Apollo okolo 10.000 Eur.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          mne primarne ide oto ci musim CPU odpojit od amigy ked chem ist rychle do pameti alebo nemusim.

          Komentovat


            #6
            Na pitvu by postavcovalo toto: http://cgi.ebay.com/Amiga-500-Grab-Bag-68010-68020-68EC030-CPUs_W0QQitemZ300290067458QQihZ020QQcategoryZ4598Q QssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              len do USA

              Komentovat


                #8
                Obcas staci kontaktovat a da sa dohodnut.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  to obcas je spravne moja uspesnost bola 1 asi z 10-tich co som skusal

                  Komentovat


                    #10
                    Pozeral som si fotky a vyzera to tak ze Apollo 620 sa odpaja su tam len dva 3 state budice zbernice. a to je na 32bit RAM malo.

                    detto Viper 630, A apollo630.

                    Na druhu stanu nechapem preco to nerobia aj z adresnou zbernicou. jedine zeby ju prehnaly cez tie cpld a odpajanie robili tam.
                    Naposledy upravil zz_indigo; 03.02.2009, 13:20:18.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X