Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MisticJoe

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Taky všechno nej a ať ti novej třílitr šlape a "roste"...

    Komentovat


      #17
      ják jako dědku? to je ten nejlepší věk na trhání nožiček mouchám, prznění malých děvčátek a paření těch nejlepších smažeb na Amize!

      ale samozřejmě díky za přání a doufám, že Amiga mi vydrží minimálně do důchodu, protože to pak budu mít opravdu dostatek času na paření těch správných smažeb! ...a samozřejmě prznění malých děvčátek

      Komentovat


        #18
        s 30tým rokem života už si jednou nohou v důchodu a druhou v hrobě
        to mi věř vím o čem mluvím, tak vše nej a a zdar
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #19
          heue, každýmu je tolik, na kolik se cejtí... a vzhledem k tomu, že já už tak od 20ti na 160, tak mě nějaká třicítka nerozhodí akorát zejtra je možná budu cejtit na 250...

          Komentovat


            #20
            No tak všetko naj, starče
            ???

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
              heue, každýmu je tolik, na kolik se cejtí... a vzhledem k tomu, že já už tak od 20ti na 160, tak mě nějaká třicítka nerozhodí akorát zejtra je možná budu cejtit na 250...
              fuuuha, 160....250....to si myslel rokov? ...za tym bude zena, ked sa citis tak mizerne

              samozrejme, vsetko najlepsie prajem
              Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

              Komentovat


                #22
                Taky se přidávám a přeji vše nej !
                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                (
                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                  fuuuha, 160....250....to si myslel rokov?
                  Mne to evokuje kapacitu disku
                  ???

                  Komentovat


                    #24
                    jj roky zvlášť teď s malym psim amigistou... to den vydá na čtyři...

                    a vůbec, hele jak mi vokupuje Amigu...
                    Přiložené soubory

                    Komentovat


                      #25
                      Pěkný . Vše nej a hodně štěstí do 4. dekády
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #26

                        Komentovat


                          #27
                          blahoželám k narodeninám a 200. príspevku
                          A500+, ROM 1.3, RAM 1MB, 14" Philips CM8833-II
                          psp slim - ice silver 5.0 M33-6, mspd: sony 4 GB, scandisk 256 MB

                          Komentovat


                            #28
                            až tak? 200 příspěvků? no teda... to bude asi tim, že mě to tu poslední dobou začalo hodně bavit... ACFP stagnuje, resp. se díky tajnému projektu na něm vůbec nepracuje... a to i teda díky tomu, že Raven se Smoothem se trhli a už nechtějí psát recenze... ale to tu bylo tolikrát, že se neobávám, že to nakonec jednoho z nich opět chytne a strhne i toho druhého... a i to mě staví do takového chtění být user a chodit se buzerovat Probera kluka jednoho ušatýho

                            Komentovat


                              #29
                              Takže další číslo ACFP se čekat nedá? Snad ne toto... Můžeš psát pro nás, mi ti za to nic nedáme A buzerovat mě můžeš, já to mám vlastně rád
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                                mi ti za to nic nedáme
                                To MI je tusim prva Proberova hrubka, ktoru som videl
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X