Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CDROM ve WB31

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CDROM ve WB31

    Nevim co delam spatne, ale chtel jsem si na A4000 nainstalovat WB31, coz je pohoda, ale nemohl jsem rozchodit CDROMku. Uz jsem tohle fakt par let nedelal, protoze CDROMka se uz moc nepouziva a myslel jsem, ze mi staci to, co ve WB31 je, tedy L:CDFileSystem a soubor SYS:Storage/dosdrivers/CD0, ktery pretahnu do DEVSosdrivers. Jenze mi to nejak neslape. Puvodne tam byl v tooltype unit=2, coz jsem zmenil na 1, ale ani po hodine pokusovani jsem to nerozchodil.

    Pomohl az Idefix (ovladac, ne tady ten manik), jinak jsem to proste nebyl schopny rozjet.

    Je problem v tom, ze je to A4000 (a jeste s ROM31 a CyberstomPPC), nebo ze to umi cist pouze nejaky cdckovy filesystem, ktery jsem na tom nahodnem zkusebnim CD nemel (zkusebni cd byla instalacka OS39)?

    Nebo proste potrebuji neco jako idefix, jinak mi to v holem WB31 nepojede? Cekal jsem, ze to bude na chvili a stravil jsem s ti pul vecera.

    #2
    Pokud vim, tak jsem vzdy ve WB pouzival ovladac a filesystem treti strany. Vim, ze treba filesystem na CD32 neumi Joilet, jsem si delal dalsi zarizeni CD1, ktere to umelo.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Bez ovladače to jede až v 3.5 kde je patchnuty scsi.device . V 3.1 bys rozchodil leda nějaký doublespeed, který jede ještě v módu IDE.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Aha, ja jsem si myslel ze to pojede, tak jsem se to snazil vic nez hodinu premluvit. Taky jsem zkousel z Aminetu amicdrom a amicdfs, ale ani jedno mi nejak nejelo. Az ten idefix, jenze ten neni free.

        Komentovat


          #5
          ...ti dám maníka...

          ...když už, tak pan IDEfix...

          Ale abys neřek, tak ti posílám radu přes SZ, holobrádku...

          Komentovat


            #6
            To zese bude nějaký cracknutý idefix.device, mě je to jako jasný
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              A co myslite... mel ho tam (nebo jak to v tom filmu bylo)
              Naposledy upravil Doda; 03.02.2009, 12:55:41.

              Komentovat


                #8
                No já rozjel pod 3.1 (3.0?) DVD ROM, tady ve fóru by to mělo jít vyhledat. Každopádně jsem měl AmiCDFS a nějaké CD0: a jelo to.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Myslíš tohle? No tak tam právě je atapi.device ... a vvvvv vo tom to je
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    Jo to je to samé, co idefix.device? Takže jsem měl štěstí?
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                      A co myslite... mel ho tam (nebo jak to v tom filmu bylo)
                      No vidiš, stačí se jen rozhlídnout...

                      Komentovat


                        #12
                        Jedine asimcdfs S tim mi normalne funguje i dvdrom.
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          Já jsem měl za to, že chain někde zmiňoval, že cd-romka lze rozchodit i z wb3.1 instalaček. Zkus mu napsat.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            pro os 3.1 existuje jakýsi beta patch, který patchuje interní scsi.device, aby byla atapi complaint, takže pak už to špale. nebo pokud máte hardware, který má podporu atapi ve svém .device, tak to taky pošlape i s originálním cdfs na wb. Ale lepší je použít jakýkoliv jiný cdfs třetích stran v kombinaci s atapi.device.
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              #15
                              Ja jsem nasel moje stare vlakno, kde se neco podobneho resilo a Chain se tam o tom zminuje, jenze je pravdepodobne, ze se spletl, ve WB39 to jede v pohode 31 je uz zas tam moc nepouziva a vzponte si, kdo to kdy naposled instaloval s podporou CDROM, uz je to dost davno.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X