Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SAM440ep - druhé zkušenosti

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SAM440ep - druhé zkušenosti

    Takže SAM už si vrní vesele, OS4.1 kvačí tak jak má. Nakonec jsem tedy po trápení se zdrojem objednal na netu druhé PicoPSU (lol zadejte Pico PSU s mezerou v google, přeskočte prvních 50 výsledků česky a budete se divit co všechno google najde) .

    Jinak zatím doma po večerech zkouším co můžu, resulty budu dávat postupně do blogu, pokud to bude mít aspoň trochu smysl, tak spíchnu i nějaký ten článek, spíš jako seriál na pokračování než nějaký superdlouhý článek.

    Zatím jsem rozjížděl Amigaamp, OWB, mplayer, Wesnoth, Jabberwocky, AmiDVD, Dopus...
    V plánu je testnout driver na DVD-RAM, Netsurf, Něco na obrázky, nějaký Classic amiga SW (třeba přehrávač modulů, NTP, Klondike III AGA...)
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    A co rychlost, jak to na tebe působí? Dá se to přirovnat k něčemu?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Je na tom Wesnoth pouzitelny bez problemu? A co Xmoto?

      Komentovat


        #4
        Těžko přirovnávat. Je to určitě rychlejší než Efika, wesnoth jede dobře, t.j. rychleji než na efice určitě. Trochu zklamán jsem Mplayerem, pro MOS je určitě novější a lepší verze. Včera jsem zkoušel acid3 test OWB35 a překvapilo mně, že zatímco Morphosí verze má 96/100 tak mně to os4 verze ukázala 100/100 (to už snad bude nějaká chyba ). Viz lukyho článek na pegasosppc.cz . Každopádně asi i díky rychlým diskům, je odezva systému perfektní, se soubory se pracuje rychle a boot je opravdu slušně rychlý. Vezmu stopky někdy...
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Zkus jak pojede nejaka AGA hra v UAE.

          Komentovat


            #6
            Me by zajimalo, jak Ti jede prehravani filmových DVD a DivX/Xvid filmu.
            I love Amiga

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X