Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Záhada v Settlerech

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    hm, tak teď jsem zkusil Settlery 1 na PC, ale zřejmě je to jedna z her, která hold nativně pod Wonkama již nikdy nepoběží... a DOSbox se mi fáááááákt jako instalovat nechce...

    Komentovat


      #17
      Dosbox je už dneska nutnost... na všechny novější kompy co mám cpu UAE, Dosbox, Eightyone a SimCoupé...
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #18
        teda já jsem ani nevěděl, že existovala opravdu verze Settlers pro PC - měl jsem vždycky za to, že na PC to bylo Serf City - Life is feudal... A teď jsem stáhl z netu fakt jako Settlers a dokonce to má i intro z Amigy

        ale grafika je nějaká děsná...

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Já viděl rybařit na lodičkách jenom v Powermongeru.
          jo na toho jsem si taky vzpoměl
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #20
            DOSbox je nejen nutnost, ale také lahoda. BTW típání screenů pak CTRL+F5.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              Sice OT, ale na www.oldgames.sk robi chlapik nieco ako Hoborg, cize balicky hier s DODBoxom bez nutnosti konfigurovania.
              ???

              Komentovat


                #22
                DOSBox a lahoda? když mi někdo prozradíte, jak pod tim rozchodit normální DOS 6.22 se svými autoexec a cofigem, tak budu jedině rád... ale nikdy jsem u toho tak dlouho nevydržel, abych přišel na to, jak to pořádně zkonfigurovat...

                Komentovat


                  #23
                  Settlersy hraju casto a nikdy jsem rybare nevidel na lodi. Je to logicke, lodka patri prevoznikovi, tel lifruje zbozi sem a tam a pokud by ji chtel rybar, tak prevoznik vystoupi a pocka na brehu? (nebo na lodicce popluji oba, prevoznik bude lifrovat a rybar za jizdy lovit?)

                  Rybar zadnou lodku nema, chodi pesky kolem vodnich ploh a u brehu jen potapi hacek.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #24
                    Najjednoduchsie je otvorit si jeho domcek, ci tam ma lodku medzi vybavenim. Ak tam miesto na vybavenie nema, nemoze mat lodku.
                    ???

                    Komentovat


                      #25
                      Dufam ze ma nezabijete ze na toto neotvorim nove vlakno ale napisem to sem

                      ake su minimalne HW poziadavky na settlersou?

                      Podla internetu by mi malo stacit 1M ram ale nejak mi to na cistej A600 nechce ist (zevraj to ide aj na A500)

                      diskety som vyskusal v UAE a tam idu. (nastavil som A600 z 1M aj z 2M narozdiel od mojej konfiguracie v UAE nieje HDD)

                      Komentovat


                        #26
                        skutečně jsou na settlery požadavky o 1MB RAM... jestli máš ale HDD, tak v early-startupu zakaž zbytečná zařízení a použíj příkaz add21k před spuštěním settlerů... to by mělo dozajista pomoct - pokud ne, tak spouštět z FDD se zakázaným HDD, nedá se svítit (vpodstatě stejně potřebuješ jen třetí a druhou disketu, přičemž na druhou šahá jen ve výjimečnáých situacích)

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                          Settlersy hraju casto a nikdy jsem rybare nevidel na lodi. Je to logicke, lodka patri prevoznikovi, tel lifruje zbozi sem a tam a pokud by ji chtel rybar, tak prevoznik vystoupi a pocka na brehu? (nebo na lodicce popluji oba, prevoznik bude lifrovat a rybar za jizdy lovit?)

                          Rybar zadnou lodku nema, chodi pesky kolem vodnich ploh a u brehu jen potapi hacek.
                          Viděl jsem to tak, že rybář došmajdalfil k vlaječce, převozník připlul, rybář nasedl, převozník ho odvezl doprostřed jezera a až rybář vylovil rybku, převozník ho hodil zpět ke břehu...

                          Komentovat


                            #28
                            Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                            ake su minimalne HW poziadavky na settlersou?
                            Minimalni asi skutecne 1MB ale... melo by to jit spustit pokud tomu nebere pamet neco jinyho (WB, spousta zarizeni v systemu navic jako treba hodne patitionu HDD a pod.). Ovsem nepujde hudba a nektery zvukovy efekty a bude omezena velikost mapy a mozna nepujdou mise. Takze idealni je mit min. ty 2MB chipram co ma A1200, v pripade spousteni z WB i nejakou Fast.

                            A priklanim se k nazoru ze rybar do lodky neleze...
                            Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                            Komentovat


                              #29
                              O: Záhada v Settlerech

                              Tak, ted jeste nekdo nahodte screenshot s rybarem, at i tuto zahadu vyresite.
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                O: Záhada v Settlerech

                                To asi nikdo nenahodí

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X