Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Záhada v Settlerech

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Záhada v Settlerech

    Možná si někteří všimli naší malé debaty s Misticem v tématu o jeho třílitru. Pro ty, co to přehlédli zopakuju problém - jezdí v Settlerech rybář za určitých okolností na lov na loďce, nebo jen jak lemra posedává na břehu a loví odtud?
    Settlery sem nehrál už drahně let, ale mám pocit, že to šlo, jenom si nevzpomenu jak (Mistic je na tom stejně). Proto se ptám - šlo to někomu, nebo jsme se stali pouze obětí nejasného sklerotického stihomamu...?

    #2
    Za seba mozem povedat, ze som rybara na lodke este nevidel. Len prievoznika.
    ???

    Komentovat


      #3
      No je to velmy dlho co som setlersov hral ale na 90% som schopni tvrdit ze som rybara na lodke vydel. Zda sa mi ze bolo treba zariadit aby sa lodky vyrabali lebo rybar si lodku nerobi sam.

      Ale aby som nekecal skusim dnes setlersov dostatna diskety a zahrat si.


      p.s. hraval som ich na kamosovej A1200 a chodil som ho preto kuknut kazdy vykend cez cele mesto. Ja som drvil a on dospaval vecernu akciu

      Komentovat


        #4
        Tak tohle možná rozseknu. Mám tady návod z excaliburu a tam se o loďce píše.
        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 027.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 312,2 KB
ID: 105934Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 028.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 310,4 KB
ID: 105935
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Výborně, Mrafe, stihomam napůl zažehnán!

          Teď ještě přijít na to, jak toho šmejda narvat do loďky a šoupnout na vodu...

          Našel sem návod od Dacana, ale tam řešení taky nebylo, tak sem si včera večer hodil ty pindíky na disk a jal se settleřit. V jednu v noci sem to vzdal, ten ignorant se furt mrcasí na břehu, div se nemaže opalovacím krémem a na vodu nevleze. V hradě sem měl čtyři loďky už od začátku levelu (začal sem rovnou na osmým a hned proti dvoum CPU protihráčům) a posléze sem mu hned za jeho chýší postavil frajera, co dělá loďky nový, čerstvý. Bohužel, ani to nepomohlo. Když loďku dodělal, hodil ji ven, přišel manuál, bafnul loďku a hybaj s ní do hradu...

          Komentovat


            #6
            Někde na oldgames.sk je k settlerům i manuál (asi pc verze, pokud se verze manuálu v herní části nějak lišily). Ta loďka se přiřazuje rybářům někde v závislostech. Doma někde mám i manuál od amiga verze, můžu do něj mrknout.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              ani se nesnažte, rybář na vodu nemůže a natož potom ještě lovit ryby. Jenom pěkně ze suchoučkýho fleku na břehu. Loďka patří jenon převozníkovi, udice zase rybáři - toť vše. Strávil jsem u settlerů mraky hodin (nebo let) komplet vyhrál všechny mise, ale toto se mi nikdy nestalo. Samozřejmě pokud se jednalo o nějakou skrytou fintu, tak o tom nic nevím, ale možná bylo matoucí to, že pokud :
              pokud převozník naloží udici, vypadá jako rybář, lovící ryby na vodě.
              pokud k tomu ještě převáží rybu, vypadá fakt jako když loví ryby.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                #8
                Je to jak píše amigoun. Rybář a převozník jsou dvě zaměstnání. Jeden chodí po břehu, druhý jezdí po vodě. Rybář na lodičce je urban legend.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  kdepak pánové, rybář na loďku může - sice se mi to nikdy nepovedlo osobně, ale u počítačem řízených protivníků jsem to viděl několikrát, jak v PC, tak v Amiga verzi...

                  Komentovat


                    #10
                    Mno ono bez screenshotů si můžeme myslet, že jsi viděl převozníky . Ale ne, já jsem Settlerům nikdy nepřišel moc na chuť (jenom dvojku nějakou dobu), čili šoupu nohama .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                      kdepak pánové, rybář na loďku může - sice se mi to nikdy nepovedlo osobně, ale u počítačem řízených protivníků jsem to viděl několikrát, jak v PC, tak v Amiga verzi...
                      A pak ses probudil s.... ale nic
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        chlapci, chlapci... vy nevěřící tomášové screeshoty opravdu nemám, to máte recht, bo v té době jsem to nehodlal ještě ventilovat veřejně a navíc pod DOSem se screenshoty špatně dělají

                        Komentovat


                          #13
                          Já viděl rybařit na lodičkách jenom v Powermongeru.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #14
                            neznám, nikdy jsem nehrál... hele, teďka pracuju, kdyžtak potom nějak zkusim zalovit nějaký screen a nebo hold časem, až se ta situace zase povede, tak pošlu...

                            Komentovat


                              #15
                              Dobře, tak uznám že počítačovej rybář možná lodičku využívá, ovšem playerův nemůže.
                              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X