Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Záhada v Settlerech

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Záhada v Settlerech

    Já chvíli hrál 3ku, ale jednička mě bavila víc. Nebylo by možná špatný zkusit settlers online.
    A1200 + blizzard 1230/50Mhz, 8Mb fast ram. Amiga 1200 Elbox tower. Amiga 1200, 2Mb chip ram.

    Komentovat


      O: Záhada v Settlerech

      Tak jsem tomu dal půl hodiny a jako ne...nelíbí se mi to. Navíc to ovládání je krajně nepřesné. zazoomuju mapu a vturánu se mi aktivují ikony, nad kterými nemám kurzor... Já nevím, S1 a S4 jsou pro mě prostě klasika.

      Komentovat


        O: Záhada v Settlerech

        Jednicka je klasika. Nejlepsi je dvojka kampan sem dojel sna 3x a ted mam rozjetou tu svetovou valku 3 a 4 vypadaj graficky divne beha tam milion panaku od nikud nikam a nikdy me to neprinutilo tomu dat vic jak 20 minut A ty dalsi vubec neresim.
        WinUae

        Komentovat


          O: Záhada v Settlerech

          K tomu rybáři na loďce - dohrál jsem všech 30 levelů, hrál jsem to x-krát ve dvou, strávil jsem u toho hodiny a týdny času, ale rybáře na loďce jsem nikdy neviděl.
          Jedině převozníka a někdy možná převozníka s prutem. Rybář na loďku nemůže.

          Bug to není, je to jen vlhkej sen hráčů, co si jedničku pletou s dvojkou, trojkou a podobně. Protože ji viděli tak maximálně z vlaku
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            O: Záhada v Settlerech

            LOL, zítra to bude přesně sedm let, co tohle téma vzniklo
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Záhada v Settlerech

              A teď koukám, že předposlední příspěvěk je starej už skoro tři roky. Kurva utíká to
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X