Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Náhoda?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Náhoda?

    Ak pocuvate metal, asi vam neunikla kapela Dimmu Borgir. Porovnajte si stvrtu skladbu z albumu Stormblast s uvodnou skladbou z hry Agony...

    ???

    #2
    lol dobrá kopírka
    WinUae

    Komentovat


      #3
      To je velmi známá věc, velmi.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Tak tohle jsem věděl i já . Shodou okolností mi to někdo minulý týden v hospodě prozradil . Ale je to cool!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          No ja sa musim priznat, ze ako nemehlo v oblasti strielaciek som Agony nikdy poriadne nehral. Vcera som si to len tak pustil a skoro ma museli kriesit. Tu prerabku poznam uz dlho a original nie. Hanba mi!
          ???

          Komentovat


            #6
            To teda. Mimochodem ta předělávka sux, ale strašně!
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Samozrejme, aj mne sa hned prestala pacit, lebo vykradli Amigu a este si dovolili to premenovat.
              ???

              Komentovat


                #8
                nic, co by nedelal timbaland a dalsich tisic so called 'producentu'... bohuzel :/

                =)

                Komentovat


                  #9
                  Tomu bych nerikal predelavka, ale przneni. Peknej humac.
                  AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                  Komentovat


                    #10
                    no fuj,to je ale divná skladba?!?
                    Dalo by se to předělat určitě lépe,jinak origoš Agony je origoš.
                    Trochu mi to připomnělo prznění mistra Medleye.
                    Na Paralaxu byla od něj Turrican metalremix a to bylo něco příšernýho!!
                    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                    WHDload reg.Oldrick.lha

                    Komentovat


                      #11
                      Na paralaxu taky byl zpívanej turrican 2 - intro. Na mojí žádost to stáhli, ptže to bylo tak falešný, až to rvalo uši.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        No zrovna tu hráli Elder Scroll a noumálně mi to znělo jak night wish.
                        Ale jinak si myslím,že některý interpreti těch remixů na něco maj a na něco ne.
                        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                        WHDload reg.Oldrick.lha

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X