Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Imagine pod MOS2.x

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Imagine pod MOS2.x

    Tak jem zkoušel různé verze raytracingového programu imagine pod mosem a přestože program vždycky spustím, po chvíli, když se pokusím přes requester něco vybrat, tak začně meditovat.
    Díky ghh jsem zkusil i IRJ, což je patch pro různé verze imagine, který programu vnutí používání asl knihoven, ale taky bez většího úspěchu. Patch částečně funguje, pro otevírání, ukládání je to ok (bez patche okamžitě medituje), ale když se pokusím vybírat objekty např. z PRIMITIVES, objevý se téměř prázný requester a za chvíli celý mos totálně vytuhne.

    Tak to asi fakt nerozjedu. Holt, budu si muset počkat na OS4.1 .
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    Taky jsem se prehraboval v ruznych verzich apod.
    A zrejme to vypada ze Imagine je pod MOS nepouzitelny
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      Zkoušel jsem udělat projekt na amize, ten pak nahrát do pegasose a taky nic (v identické verzi 5.0). Jakmile se pokusím načíst objekty, tak to mrzne. Neva, jsem zvědavý, jestli to pojede pod OS4.1 .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        im5.14ppc

        Dneska jsem to skusil pod OS4.1 viz obrazky. Zatim to vypada dobre, asl requestr bez vnucovani. MOS2.3 buhuzel nic..
        Přiložené soubory
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          A jak to vypadá rychlostně?
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Joo ted jsem skoncil render. A je to teda nejaky pomaly, nebo jsem to spatne nastavil. Uz si vsechno nepamatuju, Imagine uz dlouho nepouzivam...
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X