Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nastavení rozlišení v Dopus 4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nastavení rozlišení v Dopus 4

    Nemuzu zjistit, jak mam nastavit rozliseni, ve kterem se mi otevre konfigurator Dopusu 4. Na zacatku se otviral jako okno ve WB, jenomze po prepnuti Dopusu do vlastniho screenu se mi otvira uz jenom ve screenu a to jeste v uplne spatnem rozliseni. Dela mi to na A1200/AGA i na A4000/CGX4.

    Kdyz prepnu Dopus, aby byl zase jako okno ve WB, konfigurator se stale otvira dal ve vlastnim screenu.

    Jde vubec nejak nastavit rozliseni, ve kterem se ma konfigurator otevrit? Na te A1200 se otevre tak, ze jsou ho videt asi 2/3 a nejde dost dobre pouzit a na A4000 se rozhodl, ze se mu zase libi PAL (i pres to, ze pouzivam CGX4).

    #2
    Opus!

    Skus pouzit jinou verzi configu. Nebo jinou verzi Opusu.
    Ja mam 4.17pre20 a je bez problemu.
    Naposledy upravil ghh; 16.02.2009, 22:57:53. Důvod: moc rychle
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      Dodo sorry jsem si to poplet s Morphosem Pod os4 mi to dela to samy. Pamatuju se ze jsem tohleto uz nekolikrat resil pod os3.9. Ovsem uz si nepamatuju jak to bylo.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        V pohode, ja jsem stejne zapomel zminit, ze to resim pod OS39.

        Komentovat


          #5
          Můžu ti poslat svoji verzi Opusu, config se tam otevírá jako okno, nikoli samostatná obrazovka. BTW: lehce jsem pátral, ale na změnu zobrazení jsem taky nepřišel...
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            Kdyz to nastaveni vymazu, tak mi to pak jde taky, ale tim nastavenim jsem par hodin stravil a vymazat to zrovna nechci.

            Komentovat


              #7
              Takže usuzuješ, že zobrazení na samostatné obrazovce nebo jen jako okno je uloženo v directoryopus.cfg ?
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Potvrzene to nemam, ale jsem si tim skoro jisty. Zkusim.

                Komentovat


                  #9
                  Tak nevim. Rozbalim Dopus z puvodniho lha, naskoci defaultne ve vlastnim screenu (klon WB), ale konfigurator se spusti ve vlastnim screenu s uplne jinym rozlisenim.

                  Nejspis na to maji vliv monitory, ktere jsou umisteny v DEVS:Monitors. Jinak nastaveni jsou urcite v tom .cfg, jenze konfigurator to uplne ignoruje, at prepnu do rozliseni jakeho chci (PAL, Multiscan, HighGFX, oboje vlastni screen nebo ve WB), tak konfigurator se otevira porad stejne.

                  Komentovat


                    #10
                    S Ghh jsme se v hospodě bavili o tom, jestli je nějaký způsob, jak ve workbenchi určit, který program se otevře v okně a který v na své vlastní obrazovce. Ale už si nepamatuju, jestli jsme se k něčemu dobrali... Pokud by na to bylo ve workbenchi nastavení nebo nějaká force utilita, mohlo by to řešit situaci...
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      Nebyl přesně na tohle ModePro nebo tak nějak?
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Ten Dopus jde otevrit v okne i bez toho a nejspis je v nem proste chyba, ale mozna, ze tohle bude reseni.

                        Komentovat


                          #13
                          No ja bych to pres modepro/newmode nerval. Kdyz to v zakladu funguje. Nejspis bude potreba v configu neco prepnout a tamhle vypnout apod. Jak jsem psal me to delalo pod os 3.9 taky a "nejak" jsem to vyresil.
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #14
                            Tak mě se config najednou otevírá normálně v okně na WB. Teda ne úplně najednou Skusil jsem si jen tak pročistit systém. Tak jsem proved update z CD a to zálohuje adresáře: Devs, Kickstart, Prefs, S, Storage. Po rebootu to funguje správně.
                            Viděl bych to na něco v envarc: nebo tak nějak. Zdá se že to nesouvisí s configopusem.
                            Jo OS4.1
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              Doda: pamatuješ si jak jsme se bavili o těch špatnejch barvách obrázků v Ibrowse (myslim teda) ? Teď jsem na to někde znova narazil.
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X