Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Forever 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Forever 2009

    http://forever.zeroteam.sk/ - 10. rocnik 8-bit party Forever - chystate sa niekto?
    Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

    #2
    Ja uz o tom uvazuju par let. Jen si rikam, ze musim oprasit Spektrac, zas se na nem naucit, neco udelat a pak mozna pojedu. Zatim se mi podarilo oprasit spektrac, postavit si par periferii a znova zacit cist Bity do bytu.

    Komentovat


      #3
      Ja bych i jel kdyby me nekdo vyzvedl ve Vsetine
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        jo jedu s kamarady z prahy =)

        Dodo, pridej se!

        Solaris, bohuzel mame nejspis plny auto, kdyby se neco zmenilo, dam vedet...

        Komentovat


          #5
          Nooly, nic se nezmenilo?
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            nn bohuzel vlastne, castecne, ten znamy bere vetsi auto. zeptam se ho, jestli bude ochotny vzit pet lidi celkem. a ja se zeptam Petra (bude se mnou sedet vzadu), jestli se mu chce mackat vzadu na sedacce v peti (snad jo, je to kombik). hod mi pls do posty cislo na tebe (chces-li to resit promptne), dneska ti dam vedet. imo jde jen o to, jestli bude chtit ten znamy zajizdet do Vsetina

            EDIT: jen mensi pruda, ja se kamose zeptam, ale v 15:51 Ti jede Kysucan Expres ze Vsetina primo na misto (za hodku a pul ) Ale zeptam se tak jak tak, samozrejme ,)
            Naposledy upravil Nooly; 12.03.2009, 09:02:31.

            Komentovat


              #7
              vyborny to bylo, navic se zadarilo a potkal sem solarise =)

              Komentovat


                #8
                No ja tam potkal spoustu lidi nejen z 8-bitove sceny. Ale to nocovani ve spacaku ne zemi me silne iritovalo
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  no my nepodporili ducha sceny a chrneli jsme v penzionu v centru, ale chrapani ve spacaku na partyplacu mezi zvracejicimi polaky jsem taky zazil vic nez dost

                  Komentovat


                    #10
                    No ja jsem se snazil trosku izolovat . Zde muj spaci koutek.
                    Přiložené soubory
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      Za rok tam jedu urcite taky. Uz tady ladim Spektrac.

                      Komentovat


                        #12
                        2Solaris: To potes, ten spaci koutek sis asi fakt vymodlil. Soukromi jak svina Na druhou stranu, otevres okno a muzes psoukat do rana
                        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X