Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chlazení 040ky na A3640

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Tam kde robim (STV) je starych pocitacov fura (dokonca klubove filmy titulkujem na 286/16 s 1MB RAM!!!), ale keby som do niektoreho vliezol a vyrval chladic z procaku, asi by som nedopadol dobre
    ???

    Komentovat


      #17
      Hlavně v poslední době po Praze zmizely počítačové bazary, tzv. hrabáky, kde takových věcí měli spoustu v krabicích, kde tě nechali přehrabovat dle libosti. Cena byla obvykle pár korun.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #18
        To zrejme proto, ze techto veci zacal byt casem pretlak a lide, co to nejak uziji, si to sezenou nekde u kamose co dela v "IT", protoze toho maji ve sklepe hromadu.

        Komentovat


          #19
          Driv jsem v praci takove sroty vyhazoval, ted uz taky skladuji. Clovek nevi, co bude jednou potrebovat
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            no to bude ono - chladič z P1 nevedu (min. z P2, ale to je na dvě věci)... a navíc tekrát se na hlučnost nekoukalo a já nechci mít z Amči simulátor zkušebny leteckých motorů (navíc mi přijde, že PI coolery jsou dost vysoké a už by se to do desktopu rvalo blbě) myslím, že to, co jsem vybral by to mohlo uchladit a když ne, ještě promyslim, co dát do bočnice... stejně až bude venku 35 ve stínu, tak se obávám, že budu muset sáhnout po úpravě nějakého vodníka...

            Komentovat


              #21
              Z toho chladice na P1 bys pouzil jen uchyceni a pasiv, vetracek bys samozrejme koupil novy a nasrouboval na pasiv misto stareho.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                inu tak to potom jo - kdo má po ruce chladič z P1 je tím pádem na tom asi dobře

                Komentovat


                  #23
                  Jsi Prazak a tam je hodne Amigistu s pristupem ke srotum vcetne P1 chladice .
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #24
                    tak už je dokonáno, už je hotovo... momentálně testuji pod zátěží a když vše dopadne dobře, zítra napíšu k sobě na stránky zase report...

                    Komentovat


                      #25
                      Misticu jaks to vyřešil? Normálně jsi ten chladič přilepil? Já se dlouho poohlížim po nějakym kloudnym řešení bez lepení. Sehnal jsem jak kluci raděj chladič pro Pentium I, ale asi sem sehnal blbej, nebo sem spíš blbej já. Je to pro socket 7. Nejde to jenom nasunout, jak píše Doda nebo Marwin. Je to takový podobný uchycení jako pro socket A. Vypadá to nějak takhle:
                      http://www.shopwiki.com/detail/?q=Add+Socket+7+CPU+Cooler&s=254803&o=276007118&d=Crystal+Socket-7+CPU+Cooler
                      A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                      Komentovat


                        #26
                        Socketov pre P1 bolo viac. Starsie (tusim Socket4/5) boli pre starsie typy (60-133MHz) a novsi Socket7 pre MMX verzie. Pouzit treba asi starsi, ked novsi nepasuje...
                        Naposledy upravil Wolfus; 23.03.2009, 10:58:37.
                        ???

                        Komentovat


                          #27
                          Tady se da jeste koupit, myslim, ze je to ono
                          Chladič CPU 486 Socket 3 (DC1204SM); Napájení: 12V; Příkon: 0,60W; Max. průtok vzduchu: 0,14 m3/min. Otáčky: 4500 ot/min. Hlučnost: 21 dbA; Hmotnost: 45 g; Ložiska: kluzná; Rozměry: 47,6 x 47,6 x 21,5 mm;
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            Dík kluci. Zkusim.
                            A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                            Komentovat


                              #29
                              Me tam teda popravde ani nijak uzasne nepadnul ten chladic pro Pentium. Na jedne strane vubec totiz nebylo misto a musel jsem jednu z tech ctyrech plastovych uchytek ustipnout, ale jinak pohoda.

                              Komentovat


                                #30
                                Nejlepsi je udelat upgrade 68040 -> MC68060 a clovek nemusi resit zadne chlazeni
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X