Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 + Kickstart 3.1

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    kucí, nechci Vám do toho kecat, ale řekl bych, že békate z hladu nesmysle... WB3.1 sice na Kick 2.05 naběhne, ale jediný s čim si potykáte jsou tak hodiny... nefachá tam ani blbej 3.1 format, natož multiview nebo cokoliv v Prefs...

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
      no A600 ROM2.05 WB3.1 nesiel na disk pretoze potrebuje vyssi kickstart
      Ten problem je jinde. Tedy pokud se moc nepletu, jde o vadne scsi.device v A600 s KS verzi nizsi nez 37.300, tj. s tim KS nejede harddisk. Proto je dobre si overit pri pripadnem nakupu, o jakou variantu jde. Ted uz je to znama vec, ale tehdy jsme s tim laborovali u Janacka snad celou noc Tohle a ten mistrovsky kus hw, ktery se zove Memory Master (jestli si pamatuju spravne).
      AmigaOS // AROS

      Komentovat


        #18
        ale kdepak KS verze... při pokusu o instalaci WB3.1 se checkuje KS a pokud je nižší, než 3.0, tak to vyhodí informaci, že na této verzi KS nemůžete WB3.1 instalovat a konečná... některé verze od Commodore Install diskety se na WB<3.0 dokonce hlásí jako NDOS diskety rovnou...

        Komentovat


          #19
          aktualne kumne cestuje druhy MB z novsim KS 2.05 ako som mal takze mozem skusit.

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je sindlarv Přejít na původní příspěvek
            Ten problem je jinde. Tedy pokud se moc nepletu, jde o vadne scsi.device v A600 s KS verzi nizsi nez 37.300, tj. s tim KS nejede harddisk. Proto je dobre si overit pri pripadnem nakupu, o jakou variantu jde. Ted uz je to znama vec, ale tehdy jsme s tim laborovali u Janacka snad celou noc Tohle a ten mistrovsky kus hw, ktery se zove Memory Master (jestli si pamatuju spravne).
            KS 37.299 standartne v holej A600ke nepodporuje HDD
            KS 37.300 limit pre HDD 40MB
            KS 37.350 posledna edicia - HDD limit 4GB
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #21
              len dodam ze podla roznych zdrojou .299 verziu maly len uplne prve verzie PCB A600 (A ta uplne posledna co som dostal ja )

              Komentovat


                #22
                .299 su vsade kde nie je HDD moze sa nachadzat aj v poslednych A600.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #23
                  Mohu potvrdit, ze i k novejsi revizi desky tam strkali 37.299.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                    KS 37.300 limit pre HDD 40MB
                    Tohle je dost zvláštní, ale obecně jsem neměl problémy s CF a disky do 64MB, pak už jsem je musel formátovat jinde.
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                      Tohle je dost zvláštní, ale obecně jsem neměl problémy s CF a disky do 64MB, pak už jsem je musel formátovat jinde.
                      Asi zalezi na parametrech disku (pocet cylindru, sektoru atd). Me taky jel 60MB Conner v A600 s 37.300 a 80MB uz ne.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        .299 su vsade kde nie je HDD moze sa nachadzat aj v poslednych A600.
                        zaujimave co som hlasdal tak vsade pisali ze .299 bola len v par prvych kusoch. A zda sa to logicke kedze .299 nema podporu pre pcmcia

                        Komentovat


                          #27
                          kick 37.300 v pohodě cf i harddisky 4GB stejně tak 37.350

                          Komentovat


                            #28
                            Kick 37.300 - to jo, ale napartyšnovaný a formátovaný jinde.
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              #29
                              ne,tak si to schválně někdo zkuste,já mám už jen A600 s 37.350
                              Natuty jsem ale na 37.300 napartyšnoval i naformátoval cf i hadr 4GB

                              Třeba ještě taky záleží na revizy desky v které je rom 37.300 osazena.
                              Naposledy upravil Fafejt; 22.03.2009, 20:29:26.

                              Komentovat


                                #30
                                já sice 37.300 mám, ale 2GB flash jsem creatil pod WinUAE, takže tuto tezi nemohu ani potvrdit, ani vyvrátit...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X