Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 + Kickstart 3.1

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    na revizii dosky urcite nie. Ja mam aktualen bohuzial len najstarsi a najnovsi kickstart k A600 takze nemozem sluzit. ale ked dorazi ta druha doska a ak bude mat KS medzi tym tak to skusim

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
      ale kdepak KS verze... při pokusu o instalaci WB3.1 se checkuje KS a pokud je nižší, než 3.0, tak to vyhodí informaci, že na této verzi KS nemůžete WB3.1 instalovat a konečná... některé verze od Commodore Install diskety se na WB<3.0 dokonce hlásí jako NDOS diskety rovnou...
      To je zajimave, installer jsem jeste nevyzkousel Nicmene WB31 s KS30 aspon na 1200 chodi.
      AmigaOS // AROS

      Komentovat


        #33
        nodeď by nechodil - dyť píšu, že potřebuje KS3.0 a vyšší...

        Komentovat


          #34
          Tak je to doma. A naskýtá se kardinální otázka - jak vyndat a nezničit. Nejlépe něčím, co se s největší pravděpodobností nachází v průměrné české domácnosti.

          Komentovat


            #35
            Mě se osvědčil takovej ten pilníček na nehty
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #36
              máš ženu? a má dlouhé nehty - tak popros jí... jinak já to dloubu dvou pidišroubováčkama, musíš z každé strany naráz stejnou silnou, aby sis nezohejbal nožičky...

              Komentovat


                #37
                Ja pouzivam dve "L"ka su to tie pliesky z PC CASE kdore sa vylomia ak vkladate PCI kartu. Kazdy nasuniem z jednej strany a po vertikale ROM vypacim ide to perfektne!
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #38
                  Jo, to šlo, jsou venku. Dík. Ještě že jsou záslepky v každé průměrné české domácnosti ...

                  Komentovat


                    #39
                    A teď ještě jak dovnitř - pripadá mi, že rozteč nožiček je větší, než rozteč na patici, co s tím? Asi to ohnu, děj se vůle Amigy...
                    Tak jsem to položil celou řadou nožiček na plechový case a ohnul jsem je. Nic neupadlo a švábi jsou na pivě!

                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: KICK.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 57,3 KB
ID: 105967

                    Každopádně po této zkušenosti smekám před konstruktéry raketoplánů a minimigů.
                    Naposledy upravil uunek; 24.03.2009, 16:20:04.

                    Komentovat


                      #40
                      jo, to se mi taky stalo když jsem teďka měnil ROMku v A3000... nožičky byly nějaký přiroztažený u dodaných švábů... ale jak si napsal, trocha něžné síly a šlo to dovnitř (já teda zasunul jednu řadu nožiček a zatlačil, pak vyndal, zasunul druhou řadu, zatlačil a už zajely do patice jak po másle)...

                      btw: byl bych pro vyházení příspěvků dohadujících se o tom, zda WB 3.1 plně běží na KS2.05 do nějakého svého chlívečku, co vy na to?
                      Naposledy upravil MisticJoe; 24.03.2009, 16:34:38.

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                        Tak je to doma. A naskýtá se kardinální otázka - jak vyndat a nezničit. Nejlépe něčím, co se s největší pravděpodobností nachází v průměrné české domácnosti.
                        srobovak. najlepsie dva. kazdy z jednej strany. Znicit je to docela tazke (ta petica je hakliva na caste menenie IO). A je dobre sa tesne pred operaciou dotknut tienenia amigi.

                        Ta roztec je troska vecsia standardne. minimalne pri pouziti lacnych petic to dost pomaha kontaktu.

                        Komentovat


                          #42
                          no nevim, jestli je dost těžké zničit romku špatným vyndáním... pamatuju si, jak jsem nemohl najít nic, čím bych při dloubání udělal "protipól"... tak jsem si řekl, že jedním šroubovákem tu ROMku opatrně vykejvu... ale šlo to ztuha, byla od výroby ještě panna a v jednu chvíli to z jedné strany povolilo až moc... nožičky krutě ohnuté a dvě z nich už nezvládly návrat do původní polohy a upadly...

                          obdobné se mi zadařilo i s CPU68000 u mé pětikule, naštěstí těch pár nožiček drží na dobré slovo, ale další vyndání by nepřežily...

                          Komentovat


                            #43
                            "L"ka su konfort
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #44
                              I já jsem při jednom z pokusů o zasunutí s ještě roztaženýma nožičkama (upozorňuji chlíváky, že píši o ROM) jednu ohnul a když jsem ji rovnal, nebylo mi lehko.

                              Komentovat


                                #45
                                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                                "L"ka su konfort
                                to relativně jsou, protože třeba já je neskladuju... vylomim a dou do koše...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X