Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 + Kickstart 3.1

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
    no nevim, jestli je dost těžké zničit romku špatným vyndáním... pamatuju si, jak jsem nemohl najít nic, čím bych při dloubání udělal "protipól"... tak jsem si řekl, že jedním šroubovákem tu ROMku opatrně vykejvu... ale šlo to ztuha, byla od výroby ještě panna a v jednu chvíli to z jedné strany povolilo až moc... nožičky krutě ohnuté a dvě z nich už nezvládly návrat do původní polohy a upadly...

    obdobné se mi zadařilo i s CPU68000 u mé pětikule, naštěstí těch pár nožiček drží na dobré slovo, ale další vyndání by nepřežily...
    :-O to som doteraz nepocul zeby niekdo pri prvom vyberani znicil nozicky tak zeby nesli opravyt. Vazne nahlodavas moje presvecenie ze som mechanicky najvecise nemehlo na svete.

    Komentovat


      #47
      no fakt, se povedlo pořád nešla ta jedna strana a tak jsem pomalu přidával na síle a najednou to křuplo a skoro celá ROMka byla venku... něco jako když se snažíš roztrhnout růčo pytlík od chipsů - furt to nejde, furt to nejde a najednou je lovíš i na skříni

      btw: k tomu nemehlu... no já nevim, to je podle toho, jak se na to podíváš... já třeba většinu věcí dám dohromady instinktivně, tj. když k tomu přijdu a řeknu si, takhle nějak by to mohlo fungovat a ani trochu nad tim nepřemejšlim, tak to dopadne dobře... ale jakmile se začnu šťourat i v dřevěném počítadle a přemýšlím u toho, tak to dopadá katastroficky - jakoby tam ta šikovnost někde byla, ale mozek se jí snaží bojktovat stylem - si umělec, tak si nehraj na kutila
      Naposledy upravil MisticJoe; 24.03.2009, 22:59:32.

      Komentovat


        #48
        Neuveris ale nedokazem si predstavyt ako si to urobil.

        keby si povedal: ze si poskrabal plosak pod peticou to je hracka (horsie to opravyt) poskrabal bok svabu to tiez zvlada kazdy (nastastie to nema vlyv na funkciu) ale dostat to von tak ze ohnes nozicky tak ze sa zlomia pri prvom narovnavani a este neposkodis plosak tak to je na gratulaciu.

        ad BWT: Ja sa riadim heslom co nejde silou ide vecsou silou. preto od isteho casu nik nechce vediet ako som mu tu vec opravyl

        Komentovat


          #49
          proč tišťák? ROMka je v patici... zarazíš šroubovák mezi patici a ROMku a páčíš, no věř mi, jde to velice lehce takhle pokonit... zvlášť u patnáctileté ROMky, která nikdy nebyla venku...

          btw: myslim ROMky jako ROMky, ne Romky jako Romky

          Komentovat


            #50
            Tak ten postup na plosak ti pekne vysvetlim:

            Vrazis srobovak medzi romku a peticu. Ale ked sa nevies dostat k nej z druhej strany tak povytiahnes srobovak a otocis ho. cim sa strana este viac nadvyhne. teraz plny optimizmu to chces spravyt o ten stredny kus plastu cu u dlhych petic je. Takze sa zapres skuris srobovak a ak si nebol poriadne na tom plaste tak sa ti srobovak smikne a ak si dostatocne "sikovny" tak skrknes aj po plosaku ....

            na druhu stranu ak sa ti podari tu "priecku" chytit spravne vedsinou staci trosku zatlacit na uvelneny koniec a romka je vonku cela a nozicky su viacmenej neposkodene.

            Komentovat


              #51
              Opravdu plodná diskuze... A indigo se naučí rozdíl mezi "citovat" a "odpovědět".
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #52
                viď? není důležité říkat jenom jak na to, ale i jak je to špatně - kdyby se našel někdo, kdo si řekne, že je frajer a vlastně to de jako i bez těch chytrejch rad ale klidně to mázni, je mi jasný, že to moc k tématu neni...

                Komentovat


                  #53
                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Opravdu plodná diskuze... A indigo se naučí rozdíl mezi "citovat" a "odpovědět".
                  to bude asi tym ze cituj ma prepne do editora ktory je namna moc sofistikovany. Rychla odpoved je mi prirodzenejsia. ale nieco z tym spravym

                  Komentovat


                    #54
                    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                    nodeď by nechodil - dyť píšu, že potřebuje KS3.0 a vyšší...
                    Oops.. to je tak, kdyz clovek pise polospici
                    AmigaOS // AROS

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X