Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 - reinkarnace

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200 - reinkarnace

    Zdravím všechny,
    žena mně přinesla z práce (kabelová televize) dvě Amigy.Jednu A4000T v docela slušném stavu a jednu chudinku A1200 v Infinitiv toweru,no spíš než tower to je taková strašidelná věž.
    Má ale celkem slušnou výbavu Blizzard 1230/IV,desku Micronik s PCI a ISA sloty+siťovku Ariadne.Tak se chci zeptat jestli tu Micronik desku a kartu Ariadne lze nějak rozumně využít (připojení k netu,zapojení PCI grafiky,zvukovky atd.) ,nebo je to úplně na nic.
    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

    #2
    Je to úplně k ničemu. Doporučuji to nechat recyklovat a jelikož jsem jediné autorizované recyklační Amiga středisko, měl bys to poslat ke mě

    Ale vážně...Využít to rozhodně lze, když ne k prohlížení www tak minimálně k připojení k síti... Skrytě závidím...
    Naposledy upravil Prober; 22.03.2009, 15:47:51.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Jestli mas A4000T od Commodore, tak mas velkou vzacnost . Od Amiga Technologies je to uz bezny model.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Tak on dostane A4000T a pyta sa co so sietovkou do 1200vky...
        ???

        Komentovat


          #5
          to je ženská ta jeho žena!!! bejt tebou, tak si jí hlídám... a minimálně s brokovnicí, protože ženská, co nosí domů Amigy, ta je rozhodně momentálně v hledáčku nás všech (vyjma Davesadeho samozřejmě )

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Je to úplně k ničemu. Doporučuji to nechat recyklovat a jelikož jsem jediné autorizované reciklační Amiga středisko, měl bys to poslat ke mě

            Ale vážně...Využít to rozhodně lze, když ne k prohlížení www tak minimálně k připojení k síti... Skrytě závidím...
            manzelku/amigy alebo obe

            Komentovat


              #7
              A co nějaká grafická nebo zvuková karta do PCI portu? Jde tam něco vrazit?
              A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

              Komentovat


                #8
                Tady pisi, ze PCI sloty nejsou aktivni
                Eine Seite für jeden Amiga-Fan! Profis und DAUs gern gesehen da wir jedem helfen!
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  na druhu stranu aj zorro sloty potesia

                  Komentovat


                    #10
                    nikdy jsem nepochopil, k čemu jsou tyto neaktivní sloty dobré...

                    Komentovat


                      #11
                      Asi mely plan je vyuzit, ale pak to zrusili. Je to neco podobneho, jako ISA sloty v A4000. Nikdy se efektivne nevyuzily.

                      Komentovat


                        #12
                        To je ale skoda. Urcite by sa chovali "nativnejsie" a boli by podporovanejsie ako trebars Grex...
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          Podla toho co som zistil ked som este A4000 mal tak tam pisali (mam dojem ze priamo v prirucke k nej) ze je to na pouzitie z tymi "emulatormy" PC ktore maly dosku a vlastny procesor. napr A2088XT ....A2386SX

                          Dalej si pametam ze boli aj ISa dosky ktore to pouzivali ako zdroj napajania a pripajali sa v Amige niekam inam.

                          A v Amiga Hardware Database som nasiel aj "bridge" ktore dovolovaly pouzivat ISA karty (asi namapovaly ISA bus do nejakej casti Amiga pamete a potom to uz bola len vec ovladacou)

                          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                          Asi mely plan je vyuzit, ale pak to zrusili. Je to neco podobneho, jako ISA sloty v A4000. Nikdy se efektivne nevyuzily.
                          http://amiga.resource.cx/exp/search.pl?product=&company=&amiga=4000&intf=isa&mi d=&base=dec&pid=

                          tu to vyzera na dost pouzitelnych veci

                          Komentovat


                            #14
                            Ten seznam pochopitelne znam.....A ty znas nekterou z tech karet?

                            Komentovat


                              #15
                              AHA! ty si myslel ze TY si ich nikdy efektivne nepouzil. Potom to zmysel ma

                              Pravdu povediac ja som v tej moje A4000 par kariet mal ale nejak som ich moc neprezeral kedze som ich nemal naco pouzit. matne si pametam len na Zorro grafiku. ale ziadna z hier co som mal nanej nesla (dost logicky)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X