Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 1200 harddisk

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
    Ked nevidis subory, skus v menu praveho tlacitka zapnut window->show->all files.

    ono to fungujeeeee. Dakujem. Prober mal si pravdu, musim si ten WB blizsie pozriet . Prezmenu sa mi blbo tuka vo windowse bo stale tlacim prave tlacidlo mysi

    Komentovat


      #32
      Vyhoď Windle, nainstaluj AROS a nebude ti nic chybět
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        Ozivim tento starsi thread - kamos, co uz dlhsie nema Amigu nasiel 3.5" disk, ktory s nou pouzival a chcel by ho nejak ozivit. Ja by som mu ho aj skopcil na CF, ale nemam kabel 2.5" na 3.5"... Stoji za to risknut (pravdepodobne nenavratne) rozhodenie RDB-cka a pripajat ho cez WinUAE? Alebo mam zhanat ten poondiaty kabel?
        ???

        Komentovat


          #34
          WinUAE ti nic nerozhodí. Běžně jsem flákal disk z Amigy do PC a pod WinUAE na něj kopíroval věci, případně z něj dělal zálohy. Normálně ho připoj do PC, nech WinUAE ať ho najde a vykopíruj z něj všechno potřebné... Je to opravdu triviální.

          ps: a pokud se opravdu hódně bojíš, tak není nic snažšího, než nepovolit WinUAE na disk zapisovat...
          Naposledy upravil MisticJoe; 11.05.2010, 22:28:45.

          Komentovat


            #35
            Myslím, že pod Windows 2000 by mohl být problém, ty by při startu na ten disk zapsaly tak, že Amiga by ho pak už neviděla.
            Pod Windows XP je to bez problémů ... osobně zkoušeno, pod Vistama a 7 jsem to nezkoušel, ale snad by to taky bylo ok.

            Komentovat


              #36
              Bude to pod Win7. A pridat vo WinUAE ho ma ako? Hard Drives -> Add Hard Drive a potom ho uvidi v tom roletovom menu ako zariadenie?
              ???

              Komentovat


                #37
                2 Turrican: no tak obdobně by ho zprasily i MEčka - ale tyhle systémy už snad nikdo nepoužívá... Tuším, že kdysi dávno mi Amiga disk porubaly i 98čky...

                2 Wolfus: ano, přesně tak...

                Komentovat


                  #38
                  2Wolfus - pokud budeš chtít pod WinUAE disk formátovat, tak v HD Toolboxu musíš nastavit device UAEHF.scsi (nebo tak nějak podobně).

                  Jinak Widle ti nic nezprasí, od WXP výše je to bezpečné (W98 opravdu prasily).
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #39
                    Super, tak mu poviem, nech ho nastavi ako read only a len si z neho stiahne veci. Je to obstarozny WD 420MB, s tym uz robit nebude nic. Ide mu len o to, dostat z neho archivny material a zbavit sa ho.
                    ???

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X