Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benefactor CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je Turrican Přejít na původní příspěvek
    zz_indigo: Tohle by u CD32 nešlo, ta se po otevření restartuje ... leda ji jednoduše upravit, aby to nedělala
    Ked sa tak da upravit Playstation2...
    ???

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
      Ja si pametam jednu hru na PC-cku a tam to prehravalo audiotracky. a bolo to dost blbe takze stacilo do mechaniky dat hociake audio CD
      Ano, minimalne pri Settlers 2*to takto fungovalo.
      ???

      Komentovat


        #18
        Tak všechno je nakonec ještě úplně jinak
        Včera jsem pustil jednu kopii, zadal kód do 3. levelu, hupsnul s Benem do vody a ... hra nezatuhla. Tak jsem to samé hned zkusil i s druhou kopií a opět bez zatuhnutí.
        Přemýšlel jsem, co dělám jinak ... přece jsem si ten bug nevymyslel a uvědomil jsem si, že předtím jsem nezadával kód levelu, ale prostě jsem došel od začátku do třetího levelu. Takže jsem to zkusil a hra u obou kopií zatuhla.
        Teď ještě zbývalo to samé zkusit u WHDLoad verze, protože tam jsem to zkusil jen zadáním kódu do 3. levelu ... a taky zásek. Rozdíl je jen v tom, že WHDLoad mi umožní se quit klávesou vrátit zpět do WB (takže nezatuhne vše, jen prostě hra nereaguje).

        Tu jednu verzi jsem teď našel v seznamu toseciso.org s označením Verified good dump, takže teď to vypadá na chybu v CD32 verzi Benefactora

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X