Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Galaga Party 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    ....že bych jel bez Amigy a vzal si jen klacek a čudlík!!??


    ....no uvidíme....eště je čas na rozmyšlenou....

    .................................................. ............
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      #17
      Oldricku klacek a cudlik vem urcite. Kdyz uz ne Amigu tak aspon vem tu placatou televizi.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #18
        Co nějaká mapa nebo popis, jak ten konkrétní barák v Úvalech najít?
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #19
          Popis a mapku jeste dodam,ale je to barak temer primo naproti velky samosce (Lidl drive Plus) staci se zeptat. Vrata do zahrady budou oznacena.
          radooz: ty mas ten CD32 kufrik ?
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #20
            ghh: mno, kufříkem bych to nenazval, je to taková ta černá papírová krabice z IKEY. Přeceda má A600 kufřík, jednou jsme tu o tom debatili. Jinak ten popis cesty chápu - hledat sámošku.
            Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

            Komentovat


              #21
              Tak už se to blíží, termíny platí? V sobotu bych přijel na celý den. V kolik se bude začínat? Potřebuju to kvůli zajištění odvozu.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #22
                Po o

                Začátek bude kolem 13:00 Vyhledejte si na mapách "Uvaly u Prahy Zahradni" Ve skutečnosti je to v ulici Škvorecká, ale Zahradní je za barákem.
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #23
                  pro neznalé - ono je to celkem jednoduchý... v úvalech, ať jedete odkuďkoliv je jen jediná světelná křižovkatka - je to lepší, než popis se sámoškou podle mě, protože pak by někdo mohl stepovat před vietnamskou nonstopkou u nádraží každopádně i když termíny jsou pro některé jasné, já o žádném nevím... že by se rozesílaly jen po SZ a já nebyl zván? inu s tím se nějak smířím

                  Komentovat


                    #24
                    Gp 2009


                    Pratele stahujte pozvanku na Galaga Party 2009.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      Ale

                      MisticJoe: Ale dity - prispevek s nazvem Datum Galaga Party 2009
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #26
                        Budeme tam s kamerou točit reportáž do Pařády!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                          MisticJoe: Ale dity - prispevek s nazvem Datum Galaga Party 2009
                          normálně si sypu popel na hlavu - ale já ho fakt neviděl až do teď, co si napsal vodítko k datumu... to bude nějaká chyba v matrixu nicméně já ten závěr příspěvku bral samozřejmě s nadsázkou, doufám, že to bylo poznat a nikdo teďka nebude říkat, že mistic je hrozná zagorka

                          Komentovat


                            #28
                            Ten Mistic JE ale Zagorka!
                            )
                            ???

                            Komentovat


                              #29
                              myslel jsem si že MisticJoe je v pohodě, ale jak koukám je to hrozná zagorka
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                #30
                                já to věděl! já to tušil! a už je to tady!!!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X