Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Galaga Party 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Galaga Party 2009

    Letošní Galaga Party bude probíhat v Uvalech u Prahy. (dneska mi to Franta potvrdil)
    Bude to u Franty co má barák a zahradu, vypadá to na open-air verzi Party bude s nejvyšší pravděpodobností vícedenní apod.
    Datum a další nezbytné detaily ještě upřesním, ale viděl bych to tak za měsíc a něco.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    Beru

    Komentovat


      #3
      Úvaly! U mně dobrý!
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        To by šlo, předběžně!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          jo, úvaly jsou v poho, mohl bych hodit čumku přes plot

          Komentovat


            #6
            Utřu se a těším se......galaga,galaga,galaga
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #7
              Datum Galaga Party 2009

              Dneska jsem osobně navštívil Frantu v Uvalech. Domluvili jsme konečné datum: Sobota-neděle 23.5-24.5
              Bude zastřešený prostor venku, v případě nepřízně počasí se provede připravený plán B. Dále ohniště na opékání čehokoli, naproti asi 100 metrů je velká sámoška (do 21:00) a parkoviště. Mansarda na spaní je taky připravena. Takže kdo bude mít čas a vůli atˇ přijde.
              Ještě bych chtěl nějak rozvinout kdo co může přinést za stroj a pod.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                Toš já bych se doufam taky zapojil. Když vim datum dostatečně dlouho předem. Jakápa verze galagy se bude pařit ? Abych něco stih natrénovat.
                Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                Komentovat


                  #9
                  Gp 2009

                  Hrála se vždy (doufám teda) Galaga 2.6C AGA.
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    teda když jsem dneska mluvil s Mrafem, tak mě uklidňoval, že skalní Amigáři stejně budou pařit Lotuse, že nemusim trénovat... tak teď nevim, jestli to nebyl úskočnej manévr, aby bylo zajištěno, že někdo bude v klání poslední (já)...

                    Komentovat


                      #11
                      Amigáři? Tusim nejak casto chodis na Aukro...
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        ježiš, no vidiš - fuj, to jsem to ale hnusný hanebník kdepak, napsal jsem to tam schválně a čekal, kdo si toho všimne vyhráls a za to máš ode mne jedno bezvýznamné díky (plus)

                        Komentovat


                          #13
                          Mohl bych vzít Minimiga, Chain poslal kejs a Galaga na tom jede.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Oukej já vezmu Pega a 2x 1200. Pak mám ještě dva PAL monitory a pár vga.
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              Ja taky muzu vzit A1200 + monitor, proste komplet gamesnicka vybava.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X