Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    ni, nebyl... tam se abstinuje? tak to bych tuplem nikam nejel

    Komentovat


      #17
      a kdyz se resi misto, kdy se bude resit termin?

      Komentovat


        #18
        Až budeme vědět kde, tak se hned v zápětí bude řešit kdy.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #19
          Praha, to je stred CR, vedou tam dalnice, takze je to nejrychlejsi a pro vsechny mimoprazany nejsnadnejsi.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
            Až budeme vědět kde, tak se hned v zápětí bude řešit kdy.
            No ze zkusenosti prave tohle muze byt problem
            Pokud se teda nenalezne misto, kde by nehrozila zadna jina akce

            Komentovat


              #21
              Myslím si, že řešit místo je blbost. Ať se spíše přihlásí lidi co mají možnost nějaký ten prostor sehnat. Pokud jich bude víc, pak se může řešit kde to bude lepší. Takhle vybereme nakrásně nějaké všem vyhovující místo, ale nebude tam nikdo kdo nějaké prostory zařídí.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Jeee, to je spatne pochopeny. Praveze nabidka mista byla, viz prispevky od lasiceho. V tomhle vlakne jsem chtel zjistit, jestli by melo cenu ten sraz v Libochovicich delat. A take jsem doufal, ze treba padne i nejaka jina nabidka prostor.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #23
                  Libochovice? Kde, tohle mi vážně uniklo... Nicméně, pro mě je tohle mimo dosah.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    Tak podle ankety to zatím vypadá, že optimální místo na sraz by bylo česko-moravské pomezí nebo dokonce Morava, kvůli SK kolegům. Tak teď by mně zajímalo jestli se najde někdo, kdo v těch místech bude schopen najít a zajistit prostory...
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat


                      #25
                      Tak v "postižené oblasti" bydlí dost členů, především v Brně. Otázkou je, zda se tam nebo v blízkém okolí dají najít vhodné prostory.
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #26
                        Priestory su vsade, ide o to vediet o nich...
                        ???

                        Komentovat


                          #27
                          Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď, ja ta ta ta jatátá! (nic, z horka mi hrabe )... Pro mě Brno OK, bo tam vede dálnice, byť věčně ucpaná, bo přes krvavé fleky se musí pomalu, aby to neklouzalo

                          Komentovat


                            #28
                            Mistic sa dal tusim do kopy s Oldrickom (aj ked on posobi v poslednej dobe serioznejsie)
                            ???

                            Komentovat


                              #29
                              prečo? som sa len vyjádril k miestu konania, pričom som zhodnotil aj našu smrtelnú D1

                              Komentovat


                                #30
                                Mas pravdu. Ta D1 je naozaj smrtiaca, hlavne k tlmicom osobnych automobilov
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X