Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    to MisticJoe: celkom dobre, mas tam v tej vete iba 2 chybicky krasy, inac cisty Slovacisko

    no nakolko som az z vychodu (Ukrajina je fakt blizko ), tak pre mna by bolo Brno take maximum, ale niekedy v lete sa pravdepodobne chystam na road trip po Cechach, tak keby to zapadlo do tohto terminu, tak by som nejako upravil svoju trasu na lubovolne mesto v CZ
    Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

    Komentovat


      #32
      to víš, jsem ještě z generace, co měla čítanku na jedné straně česky, na druhé slovensky, tak jsem isto všetko nezabudol... ale s gramatikou to samo bude horší každopádně já jsem známej tim, že si na nějaké rozdělené česko-slovensko nehraju... když už je nějakej sport, kde se utkáme, tak jednoduše fandim těm, co zrovna vyhrávaj

      Komentovat


        #33
        zdielam Tvoj nazor napr. v hokeji fandim slovakom, ale ked vypadnu, tak automaticky cechom, obcas sa najdu tupci co rozduchavaju vasne, ale myslim si, ze 2 blizsie narody ako Cesi a Slovaci nie su ale to sme uz trochu OT
        Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

        Komentovat


          #34
          Taky budu trochu OT: Moj švagor je od Prievidze...

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je wolfus Přejít na původní příspěvek
            mistic sa dal tusim do kopy s oldrickom (aj ked on posobi v poslednej dobe serioznejsie)
            to to nechÁpu???jÁ s touto osobou nemÁm nic spoleČnÉho!
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #36
              EHM...EHM...

              Jestli sem četl dobře tohle téma,tak nechápu o čem tu plkáte!
              Na to máte chlívek.!!!!!

              Ohledně Setkání(které snad možná i bude?!?)
              Mohl bych zajistit prostory na Vysočině,je to na půl cesty mezi Čechy a Moraváky(omlouvám se Slovákům).

              Město Třešť.
              Zatím je to v přípravě až se rozhodnete,je to na Vás.
              Asi nejdůležitější by bylo kdy?!

              Osobně do 15. června nemohu,byŤ´se mi uzavírá pololetí a musím se mučit!

              Asi ideální srpen.Vše se bude odvíjet od příprav na vyjednání místa a veškerých maličkostí kolem.
              Může se stát,že majitel s termínem nemusí souhlasit ale myslím,že se dohodneme.Případně dám termín kdy to nepude.

              Psát jestli je místo na všechny potřeby,které na akci vykonává Amigista:
              Ano

              P.S.Nečekejte na moje rychlé odezvy,jsem momentálně offline.
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat


                #37
                No, u mne dobrý, čas mám.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #38
                  Konečně slovo do pranice. Otázkou je tedy jestli to dát na srpen (někdo možná bude na dovolený) nebo na září.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #39
                    v tomhle bych to viděl spíš na to září, bo jak si správně podotknul, srpen je čas dovolených a omluvy typu "nemůžu, jsem v Egyptě", by asi byly na dením pořádku...

                    Komentovat


                      #40
                      Jo, proto jsem to sem psal.
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #41
                        Tak to budu radši kdekoliv jinde než v Egyptě
                        Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                        Komentovat


                          #42
                          Jenže to obvykle nerozhoduje příslušný amigista, ale jeho drahá polovička. Musí se jet na Makarónskou nebo do TunHnisu a nebo na Kanály a přes to obvykle nejede vlak...
                          www.oldcomp.cz
                          party.oldcomp.cz

                          Komentovat


                            #43
                            Super informace, Oldriku, zní to nadějně. Třešť bude sice pro spoustu lidí trochu z ruky (pod Jihlavou), ale já jsem pro. Termín bych navrhoval raději na přelom srpna a září než na brzké léto, jinak bych se pokusil přizpůsobit. Taky pozor, ať to nekoliduje s Bytefestem. Možná by bylo fajn, kdyby se pan domácí podíval do většecké koule a pokusil se odhadnout, kdy mu to může nejvíce vyhovovat. Nech vyplivne 2-4 návrhy termínů a my si vybereme. Mimochodem, pokud bys chtěl jakkoli pomoct s přípravnou částí, dávám se ti k dispozici .
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #44
                              No podla mna je Trest pomerne dobre situovana aj pre Slovakov, kedze je od D1 co by granatom dohodil. Osobne by som to ale tiez videl az na september, v auguste sme v Tatrach.
                              ???

                              Komentovat


                                #45
                                Děkuji za kladné odpovědi. Zatím je to jen na talíři a budu se snažit o tom rozumně informovat. Asi bych to nechal na konec června (kdy začnu projevovat aktivitu) co se týká z mé strany. A pak teprve začal dávat důvěrnější informace. Kudy, jak a kde a co. Eště není nic stoprocentní ale snad to vyjde. Je tu jeden malý háček. V budově se nesmí kouřit!!! Tak se snažím vymyslet jak by se s tím dalo vyjít. Mně osobně je to šumák at si kuřák kouří venku. Ale vím z akcí, které zde s přítomnými proběhly že máme vyjímky a to na úrovni. Tak kdyby náhodou to potenciální jedince odradilo, tak shánějte jiný prostor.

                                to Dami: díky, eště je fakt brzo a určitě se ozvu. Zatím je to na začátku. Vzpomenme na heroické výkřiky a pak na poslední chvíli konečná. Nerad bych to zakřik a nevím jak dopadnu.

                                P.S.Proto jsem eště nezadal detajly aby ste se náhodou někdo nejel podívat na blint a nebyl už zbalenej a netřásl se na partu klacíkářů. Doprdele, rozmrdal sem si explorel a celý se to zdrclo do sebe! se omlouvám
                                Naposledy upravil oldrick; 04.05.2009, 19:09:44.
                                A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                                WHDload reg.Oldrick.lha

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X