Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    A hele, nebylo náhodou AKF v Klánovicích??? Já myslim, že jó... Ale jako i v Šestajovicích to může bejt super(MisticJoe připraví mapu restauračních zařízení, ono jich tam totiž moc není, ale místní obvykle vědí víc...), v tom případě bez problému přidám ruku k dílu pořadatelskému.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #62
      no jo vlastně... v Klánovicích no vidiš... to je už ta moje stařecká demence...

      Komentovat


        #63
        tak vidím,že cigareta se prosadila a je tu nový návrh na místo konání?!?
        a mohu se zeptat kde je lasicovo první místečko?
        šestajovice nebo klánovice,vono je to jedno hlavně že je to u prahy
        (žejo mysticjoy).
        tak zdar pánové!
        přes uši sem dostal od čítankového typa s československým obsahem.
        chlape nehoupej se mnou!a to si vybásnil kde?

        mrzí mne že sem se lépe nevyjádřil k místu,
        myslím že by spousta lidí byla překvapena obsahem.
        ale to nesmím psát tam kde si lidi sedí jen na amize.
        a bůhví na čem.

        autor této pohádky

        oldrick

        děkuji za přelouskání a nepodělejte se s toho
        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
        WHDload reg.Oldrick.lha

        Komentovat


          #64
          Oldrick je v poslední době jako v šestinedělí... Klid chlape.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #65
            kucí, potřeboval bych vědět, jestli je alespoň většina případných návštěvníků srazu smířená s dalším pražským - abych nezačal zbytečně vyzvídat a ptát se na termíny, kdyby se to pak konalo jinde... dík

            Komentovat


              #66
              No mně by to nevadilo, ale to se jaksi dá očekávat.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #67
                Pro me OK, ale dejte klidne anketu.

                Komentovat


                  #68
                  U mne dobrý. I když mi asi uniklo, kam se poděla oldrickova Vysočina...
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #69
                    Ta se nepodela, je to porad moznost.

                    Komentovat


                      #70
                      jasně, oldrickova vysočina také OK, ale já jsem omezen začátkem prázdnin, pak nevim, kde bych pana šiditele naháněl, abych se doptal a byť prázdniny ještě relativně daleko, tak vzhledem k frekvenci navštěvování tohoto fóra všech, kteří by se rádi zúčastnili se ptám raděj takhle dopředu...

                      Komentovat


                        #71
                        Jen ať to tady nezapadne do zapomnění - jak to tedy vypadá?
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #72
                          Stejná otázka jako Prober, jen o měsíc pozdějc - jak to vypadá? Nenapadlo něco někoho? Za sebe můžu říct, že o žádném útočišti pro sraz nevim, ale co ostatní?
                          Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                          Komentovat


                            #73
                            No já za sebe musim řict, že jsem se dál nepídil. Tři až 4 lidi odsouhlasující místo mi přišli dost málo na domáhání se prostor... Bohužel. Anketoška nevznikla a docela by mě zajímalo, zda má vůbec někdo chuť někam cestovat... Ono to letošní léto je takové vesměs pokakané, že?

                            Komentovat


                              #74
                              Já bych i někam zajel, ideálně na víkend. Jinak by delší cesta neměla moc smysl.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #75
                                Na Moravu dojedu kamkoliv, do Prahy nejedu. Termín mi je lhostejný, prostě si vemu dovolenou pokud bude třeba. Nekouřím, alkohol nepiji s vyjímkou portských vín.
                                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X