Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

    Protože se tu rozvíjí diskuze o případném letošním srazu, připravil jsem anketu, kde se můžete vyjádřit k místu konání. V diskuzi můžete nabídnout i případné další místo, pokud o něčem víte.

    Na jednodenní sraz bych nerad jel více než 100km, na vícedenní tak maximálně 300km. Ale pokud se s někým svezu, klidně pojedu i dál, ale do Čierne nad Tisou asi ne .
    23
    Vzdálenost a doprava nerozhoduje, jsem schopen se dopravit v rámci ČR nebo SR kamkoliv.
    30,43%
    7
    Rozhoduje možnost dostupnosti veřejnou dopravou (autobus, vlak), případně potřebuji, aby mně někdo vzal do auta.
    8,70%
    2
    Rozhoduje vzdálenost, nerad jezdím daleko. (V diskuzi máte možnost uvést kolik km pro Vás znamená daleko).
    43,48%
    10
    Rozhoduje celková cena včetně případného příspěvku na sraz a útraty.
    0,00%
    0
    Na srazy nejezdím, vyjímečně jsem schopen se na chvíli zastavit když mám sraz "pod nosem".
    17,39%
    4

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    Souhlasim s tebou, 300/100 je i pro me tak akorat.

    Komentovat


      #3
      Těch 300km je celkem rozumný rozptyl na vícedenní akci, při větší účasti.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Když bude auto, pojedu i 200 km s úsměvem na rtech, více v nejhorším případě taky.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          vzhledem k tomu, že pro mě má smysl tak akorát jednodenní, resp. klidně více denní, ale na místě bych nepřespával, tak ta vzdálenost max 60km při vícedenním, 100km při jednodenním...

          Komentovat


            #6
            Proč bys nepřespal? Vždyť se tam tak hezky všichni k sobě tulíme
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              no právě, musel bych si celou noc hlídat zadek
              kdepak, to já bych se totiž vožral jako prase, a to pak dělám všemožné kraviny... navíc já jsem z těch, kteří potřebují na spánek klid a vím, co dokáže v jedné místnosti udělat takový chrápající jedinec - a nikdo nezaručí, že budou mít chrápavci oddělenou zvukově izolovanou komůrku a hlavně já na hajzlu a v koupelně trávim většinu rána, čili bych musel mít nějakej vyhrazenej jenom sám pro sebe

              Komentovat


                #8
                Tak půjdeš na hotel... třeba i s tou Eržikou
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  ní já nechci Eržiku, já chci Naděždůůů

                  Komentovat


                    #10
                    S neromkou? tss
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      S ROMkou, ale maximálně s dvajedničkou, optimálně jednatrojkou. Třínula a Třijednička jsou už moc zkušený....
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #12
                        No ja ako nemam problem, ale pokial by to bolo nad 150-200 km, tak by som potreboval nabrat spolucestujucich, aby ma cesta sameho v aute nezruinovala. Vobec by som nebol proti Brnocentrizmu, pripadne aj Ostravu by som zvladol
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          Ostrava je na mě daleko.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            nás na škole učili, že rasy by se měly křížit jen pod odborným dohledem... sice to bylo v přírodopise, ale dá se to brát jako berná mince... a já ozhodně nechci, aby na mě někdo při tom dohlížel

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                              no právě, musel bych si celou noc hlídat zadek
                              kdepak, to já bych se totiž vožral jako prase, a to pak dělám všemožné kraviny...
                              Je vidět, že jsi ještě nebyl na žádném našem srazu .
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X