Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Místo konání případného celorepublikového srazu amigistů v roce 2009

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    No já to s tím srazem už odpískal, takže bych se měl objevit až v říjnu na Bytefestu.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #77
      uz vim o nekolika lidech, ktere neznam a meli by se na bytefestu objevit. co popremyslet o nejake identifikaci (zluty prouzek, jednotny uces, gesto, pokrik? : )

      Komentovat


        #78
        amiga komunita vršci, poznávací znamení, pivní vršek naražený doprostřed čela...
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #79
          no mě pozná každej... budu se motat okolo Holyny a popíjet lahváče teda jestli Holy pojede, ještě jsem se ho neptal...

          Komentovat


            #80
            Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
            uz vim o nekolika lidech, ktere neznam a meli by se na bytefestu objevit. co popremyslet o nejake identifikaci (zluty prouzek, jednotny uces, gesto, pokrik? : )
            Velké břicho, málo vlasů, brejle a výraz idiota. Mě pozná každý. A kdyby ne, budu pobíhat po sále a kříčet "já jsem Prober, já jsem Prober"

            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            no mě pozná každej... budu se motat okolo Holyny a popíjet lahváče teda jestli Holy pojede, ještě jsem se ho neptal...
            Okolo Holyse se vždycky motaly hezký holky
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #81
              Víííď, ti děkujinkuju Probíčku a posílám hubičku za poklonku

              Lávuju Probíčka!
              ps.: "Velké břicho, málo vlasů, brejle a výraz idiota. Mě pozná každý" - tím bych si nebyl tak jistej... Takových nás tam bude víc

              Komentovat


                #82
                A doprdele, to jsem mohl čekat
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #83
                  Teda ale jako já začínám hubnout, čili do toho října? ...kdo ví... Takže můj identifikační znak bude nejspíš "Menší břicho, málo vlasů a výraz idiota." - když nebudu kolem Holyho, tak nejspíš mě najdete slintajícího nad nějakým nabušeným osmi/šestnáctibitem, případně jak mlsně kroužím kolem prodejní výstavky, divoce rozhazuji rukama a snažím se usmlouvat ceny po vzoru italských vyvolávačů...

                  Komentovat


                    #84
                    Predstavujem si Ta ako Stana z Monkey jednicky
                    ???

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X