Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

C++

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    C++

    O víkendu jsem opět nainstaloval StormC a po mnoha letech zkouším znovu programovat. Bohužel školní skripta již nemám a kromě základních příkazů si toho moc nepamatuju. Může někdo doporučit ňákou schopnou literaturu popisující jazyk C++?
    reKTor
    Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

    #2
    Thinking in C++ http://www.planetpdf.com/developer/article.asp?ContentID=6634

    Bohuzel je to anglicky, ale zase je ke stazeni hned. Vyslo to tady myslim i Cesky jako knizka.

    Komentovat


      #3
      Ja bych se teda pro zacatek nepoustel primo do C++, pokud nemas nejaky zasadni duvod, ale spis "pouze" do C. Bezvadna hnizka od Pavla Herouta http://umarecka.cz/cze/pocitacova/programovani/c_c_a_c/ucebnice_jazyka_c

      ma to i druhej dil.

      Komentovat


        #4
        Díky za tipy . Českou knížku bych radši, ale na druhou stranu bych rád využíval efektivnosti příkazů C++. Takže začnu s tou anglickou a uvidíme... Ještě jednou dík.
        reKTor
        Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

        Komentovat


          #5
          Na vetsinu "mensich" programu C++ prilis neuzijes. Urcite to ma sve efektivni vyuziti, ale nejdrive se nauc C, je to v podstate podmnozina C++.

          Komentovat


            #6
            To je správná bichle! První díl 878 stran, takže to budu radši printit po kapitolách, aby se v práci nedivili... Na druhou stranu hodně dlouhej úvod - "Hello, world!" začíná až na str. 124.

            Jinak vím, že na většinu věcí v poho stačí obyčejné Céčko, ale já byl zvyklej právě na C++.
            reKTor
            Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

            Komentovat


              #7
              Zkus se nekde podivat, urcite to tady vyslo i Cesky a nestalo to moc, napsal to Bruce Eckel a jmenovalo se to tusim "Myslime v jazyku C++"

              Komentovat


                #8
                mám doma toto ale myslím že 2. aktualizovaný vydání

                já už ji nevyužiju kdyby si ji chtěl můžem se domluvit na prodeji
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #9
                  Dík za nabídku, rád ji využiju, ale napřed to zkusím z tý anglický bichle. A když to nepůjde, tak pak...
                  reKTor
                  Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X