Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Logical

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Logical

    Po dohrani Clik Clak jsem se vrhl na dalsi paradni logicky rychlik - hru Logical. Musim rict, ze u teto hry maximalne vyuziji redukci na mys od BoBoo . Hru jsem kdysi dohral na Amize a dokonce i na Gameboyi. Jsem moc divny, ze hraji jen retro hry na Amize? Me uz na PC temer zadne hry nebavi.
    I love Amiga

    #2
    ne, neni to divny... na PC např. já hraju jen Mafii, když se chci vyblbnout... a občas GTA IV... a samozřejmě Open TTD... jo a ještě Settlers IV... no a vlastně HL2... a Colinovo Rallye...
    když nad tim tak přemejšlim... JO! Je to divný

    Komentovat


      #3
      ))))) Mna tiez maloco na PC oslovi. Naposledy to bol Drakensang + obcas vyjde nejaka ta old-school adventura...
      ???

      Komentovat


        #4
        U Logical jsem strávil hodně času. Moje oblíbená hra.
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          jo logical je klasa,
          na PC hraju především mame hry na serveru a potom MMO momentálně Darkfall
          a sem tam si v práci střihnu starou adventůru kterou jsem ještě nedal, naposledy to byl Rex Nebular
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            ne, neni to divny... na PC např. já hraju jen Mafii, když se chci vyblbnout... a občas GTA IV... a samozřejmě Open TTD... jo a ještě Settlers IV... no a vlastně HL2... a Colinovo Rallye...
            když nad tim tak přemejšlim... JO! Je to divný
            Tak to jsme na tom prakticky stejně. Mafia,OpenTTD já ještě navíc Train simulator s českou tratí Praha-Bratislava.Jinak hraji hry jen na Atari a Amize.
            A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

            Komentovat


              #7
              Co je Open TTD?
              ???

              Komentovat


                #8
                Open Transport Tycoon Deluxe?
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  A dovolím si přidat dva odkazy


                  a



                  s poznámkou, že PC není nutné
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    nic proti, ale ta m68k verze je téměř historická... navíc jsem nikdy od nikoho neslyšel, že by ji zprovoznil a ani minimální požadavky na RAM, CPU, chipset atd.

                    Komentovat


                      #11
                      68k se mi nepodařilo rozjet, ale na DS a PSP to jede dobře .
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        Pravdou je, že 68k verzi jsem taky nikdy nezkoušel. Ty ostatní dvě jo.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #13
                          no mě se podaří rozjet OTTD 68k do úvodního menu (starter nefachá, čili jen přes exe), ale jen projede jeden vláček, ozve se pár zvuků a konečná, guru medituje... rozjel jsem to pod WinUAE a AmigaSYS4, který má v sobě drivery pro grafárnu, jež je nejspíš nutná pro chod, protože na AGA mi to vyhodí, že nemůže najít SDL driver...

                          Komentovat


                            #14
                            Když sem jako malý chodil ke kamarádovi na Amigu.
                            Tak sem tuhle hru musel začít nenávidět!
                            Kamarádova maminka,která nechápala jakto že sem u nich eště o půlnoci.
                            Se při shlédnutí této hry,stala naším nepřítelem číslo Jedna.
                            Bohužel LOGICALA chtěla dohrát!
                            Po tejdnu sme to vzdali a šli si hrát ven.
                            Na to do smrti nezapomenu,kdy po měsíci kámoš vylezl ze dveří....
                            a velice otráveně oznámil že mamka zase mastí Logicala....
                            Ale ted si ho mohu zahrát
                            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                            WHDload reg.Oldrick.lha

                            Komentovat


                              #15
                              Ja se ted trapim v levelu 81. Uz mi to nejde tak dobre jako zamlada
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X