Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WANTED ! Kdo má staré PT moduly ???

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WANTED ! Kdo má staré PT moduly ???

    Pánové, chystám se updatnout balík s amiga hudbou a při hledání v paměti si vzpomínám na takové pecky jako byl JAKESH.MOD - to znáte, fuuuj jakeess. Dále MRAZIK.MOD a tomuhle podobný. Neumim to nikde najit a projel jsem toho opravdu, ale opravdu hodně. Na netu jsem našel akorat jedno ftp, kde to je dobre ke stazeni, ale necim zmrseny, asi pisickem ci co ja vim. PROSIM, kuknete na svy archivy, nekam to hodte na ftp a poslete odkaz na cybersite@c-box.cz ... DIKY MOC !!!

    #2
    A co tady?
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      No vida, vsechny ostatni mam, a zrovna MRAZIK - parada Tak jeste JAKESHe, pak treba vzpominam IVAN.MOD ci IVANE.MOD ....

      Komentovat


        #4
        Mam dojem, ze boli na Amiga Review CD #1. Ak by mal niekto tieto CDcka trebars ako ISO, potesil by ma
        ???

        Komentovat


          #5
          Nebo GO WEST mix od PSB, mam tady 6 verzi, ale ani jedna neni ta pecka, kterou jsme poslouchali na amiga klubu nekdy v 94 roce ...

          Komentovat


            #6
            Co takhle ELVIS, pianovka OOOONLY YOUUUUUUU ...

            Komentovat


              #7
              No jako ARCD1 mam. Neni uz komplet citelne, ale mody jsou vsechny, vcetne jakese. Mam to jako LHA, 15 mega. Otazkou je kam to mam nacpat? Staci kdyz ti to hodim do uschovny?

              Update:
              Uploaded!
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                Ked chces, posli mi to mailom a ja to hodim na moje FTP.
                ???

                Komentovat


                  #9
                  UZASNY, SKVELY, MEGACOOL .... diky moc !!!! Na nejblizsi akci to vyresime pivem

                  Komentovat


                    #10
                    hrady-zamky.svsbb.sk/mody.lha
                    ???

                    Komentovat


                      #11
                      ad "na netu jsem našel zmršený") pozor, jak jsem si všiml, hodně lidí už dneska zapomělo, že na Amize se používaly různé packery na stažení velikosti MODů... s Power Packerem si některé PC playery poradí, ale třeba o XPK mám docela strach - co jsem zkoušel, tak třeba pro WinAMP je to velká neznámá (sic mám asi rok a půl starou verzi, protože o ty nové molochy nestojím)...

                      Komentovat


                        #12
                        Jojo, taky pouzivam WinAmp 2.95, tusim posledni z rady 2.x. Taky mam par hudebnich modu na disku, ktere si rad poustim. Pamatuji si, ze PC ckari nebyli schopni ve sve dobe prehrat vetsi mody treba o velikosti 700kB . S prichodem Win95 se to samozrejme zmenilo.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          to nebylo o Win95... a PCčkáři toho nebyli schopni, bo většina starších playerů házela MODy do base memory ale takovej Fast Tracker II už to zvládal bez problémů i z EMS/XMS a pamatuju si, jak jsem čuměl, že najednou nemusím mít samply omezené na 65535 FT II měl taky několik vedlejších úžasnejch fičur pro DOSáře - například uměl polyfonně hrát i přes PC Speaker, což byla totál nářezka, neb v 94 měl SB kompatibilní zvukovku u nás jen málokdo... a kdo si ubastlit D/A převodník, mohl hrát i přes něj... a taky měl Nibblíky! u přehrávání MODulů si mohl pařit!!!

                          Komentovat


                            #14
                            sakra, proč občas, když chci oeditovat příspěvek, se mi celé pole pro psaní vyplní šedivě a neudělám s tim ani ň?

                            ještě jsem chtěl napsat, že ani Amiga neuměla 700kB moduly, pokud neuměla dostatek chipky... přehrávací rutina z Fast je pozdější záležitost... a v ProTrackeru snad nebyla nikdy - ale to nechci kecat, bo ty verze vyšlé po 96 jsem už nesledovat...

                            Komentovat


                              #15
                              Jj, to musím potvrdit. V DOSu bylo pro mody poměrně dost šikovných přehrávačů. Zlomilo se to právě v době Win95 a výš, kdy o mody na PC pod win přestal být zájem.
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X